Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kell pelenkára kisgatyát...

Miért kell pelenkára kisgatyát húzni?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy kisfiút (2 év körülit), még pelenka volt rajta, de arra rá lett húzva egy alsógatyó. Ez miért jó így? Ettől hamarabb lesz szobatiszta? Vagy nem igazán értem ennek a funkcióját?

2014. júl. 16. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kisgatya tartja a pelust meg mutatósabb..
2014. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom 1.-hez. másrészt meg nem tudhatod, lehet, h épp az a kisgyerek ettől tartja magát nagyfiúsnak és épp a szobatisztaságot erősítik azzal a szülők, h neki már felnőttes dolgai/ruhadarabjai vannak
2014. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem én, amiket írtok, csak olyan furcsán nézett ki számomra. Van 5 unokaöcsém, és én rajtuk soha nem láttam ezt a fajta megoldást. Meg más kisfiún sem láttam még ilyet. De mindig vannak új dolgok, amiken csak csodálkozik az ember.
2014. júl. 16. 15:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jót írtak előttem.

Ami még eszembe jutott- homokozóban pl. egy hajszálnyival higiénikusabb, illetve nem megy bele talán a pelenkába annyira a homok, piszok. Ilyen nagyok már mennek mindenfelé.

Szerintem nincs vele semmi baj- sokkal jobb ötletnek látom, mint azt, amikor csak az egy szál pelenka van :)

2014. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt utcán láttad? Csak mert utcára alsógatyát adni tényleg fura, én oda mindig rövidnadrágot adok a fiamra, én sem bugyiban rohangálok. Otthon meg minek, ott elszaladgál ebben a nagy melegben pelenkában is.
2014. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is adtam rá, meg a lányra is adok bugyit a pelusra, ha kisruha van rajta. Nekem jobban tetszik és talán higiénikusabb így.
2014. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egy üzletközpont pelenkázójában láttam, hogy egy anyuka a kisfia pelusára gatyót húzott, és arra még a rövidnadrágot. Na, mindegy nekem akkor is furcsa volt. Nekem lányom van, és ha kisruhát adok rá, akkor én is húzok a pelusára bugyit (nem szeretem, ha kivillan a pelus). De egy kisfiúnak, akin van rövidnadrág, arra minek még egy kisgatya is (főleg ilyen melegben)? Mindegy, az ő dolga, csak gondoltam megkérdezem, ki mit gondol!

Köszi a válaszokat!

2014. júl. 16. 15:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Tényleg fura, de ahány ház annyi szokás.
2014. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején azért húztam gatyót a pelenkára, hogy jobban megtartsa, egy idő után ugyanis a pelus nagyon lelóg, pedig nem volt sok pisi benne. Kisgatya nélkül viszont hamar kifolyt belőle.
2014. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már nem hordott body-t, akkor adtam rá én is, hogy tartsa jobban a pelust. Vékony a fiam is, és könnyen lecsúszott róla a pelus.

Itthon meg sokszor volt úgy, hogy egy szál pelus, rajta egy olcsó alsónaci, hogy összetartsa :)

2014. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!