Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajándékot szeretnénk venni...

Ajándékot szeretnénk venni férjem középsulis barátjának a kislányának,3-4éves. Csak egyszer láttuk eddig.3-4 éves. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 4 lesz nemsokára, és az ilyeneket nagyon szereti: My little pony pónipajtás. Auchanban, Tesco-ban kapható.


[link]


Ismerős körben (oviban, barátok) minden kislány szereti a pónikat. Ezek jó minőségű, gyönyörűen kidolgozott lovacskák, én ilyet vennék.

2014. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk jelenleg sláger a mágneses öltöztető baba (van olyan, amit hűtőre is lehet rakni), matricák minden mennyiségben, szélforgó (jó nagy és szines, virágosnál is vannak szuperek), Barbie baba, mágnestábla, gyöngyfűző szett (nekünk fa gyöngyös van, ami elég nagy, így könnyű felfűzni, sikerélményt ad).
2014. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket:)

Képes mesekönyvnek mennyire örülnek a csöppségek?:)

2014. júl. 16. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Az is nyerő, ha olyan akit érdekelnek a könyvek, illetve szoktak neki olvasni.
2014. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Borsos áruk van ezeknek a póniknak,de valóban nagyon szépek:)
2014. júl. 17. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugodtan könyvet. Sok szülőnek herótja van Bartos Erika könyveitől, a gyerekek mégis szeretik. Vagy a Mi MICSODA sorozatból valami korban neki illőt. Mondjuk ezek sem olcsók. [link]
2014. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha anyagilag olcsóbb dolgot szeretnél akkor vegyél 100 ft-sba foglalkoztató füzetet(tudod,kösd össze,keresd meg a párját,egészítsd ki)4 éves fiamnál ez 3 éves kora óta megunhatatlan és van olyan is ami matricás is plusszba kb 3-400 ft ért adják!

vagy mi pl most hétvégén egyik barátunk 4 éves kislányának szülinapi partijára gyöngyfűző szetett vettünk 890 ft volt de volt hozzá csomó gyönyg(fából és nem az az üszök apró) plusz szilikon madzagok hozzá..háát mondanom sem kell az összes kislány azt fűzögette,nagyon nagy sláger volt!

Más ötletem nincs mert nekem meg két fiam van,nemnagyon vagyok otthon a csajos cuccokban!:)

2014. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, Auchanban általában olcsóbb, szokott akciósan is lenni.

Könyvből nekünk még a Barátnőm Bori sorozat megy nagyon, az ára 500-600 Ft körül van.

2014. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerbiában lakom:( És a kislány is szerb. De lehet hogy majd könyv lesz belőle. De még jobban örülnék ha taláénék valami igazán csajosat:)
2014. júl. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!