Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akiknek a kislányának...

Anyukák, akiknek a kislányának (7-9) éves, sárgás folyása volt, mit mondott az orvos? Elvittétek, vagy ők csak hamarabb értek hormonálisan?

Figyelt kérdés
Az én lányomnak is van,néha olyan a bugyija,néha nem,néha sötétebb,néha világosabb. Az az igazság,neki kb 6 éves kora óta maszatos a bugyija,de mivel neki az izzadsága is erős,úgy gondoltam ő ilyen alkat. Testileg is érettebb gyerek,voltunk endokrinológusnál is az izzadás miatt,meg hogy pár szál szőr van a nuniján,de még csak vért sem vettek,mert a vizsgálat(cici,mirigyek) alapján egészséges. Ezt a folyást mondjuk pont el is felejtettem említeni. Sosem fájt a hasa,nem csíp,nem ég,nem viszketett sosem a nunija.
2014. máj. 16. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
mindenképp vizsgáltasd ki, magán endokrinológushoz menj vele, mivel van jele a nemi érésnek igy lehet hogy azért van és nem fertözés, de akkor is korai. hány éves a lányod? nem mindegy hogy 7 vagy 9.... ha 9 akkor nem biztos hogy abnormális, de nem árt egy kivizsgálás. ha tudod vidd a mensmentisbe, direkt foglalkoznak gyermek endokrinológiával is.
2014. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most 8 eves. Eleg szegyenlos,endokrinologusnal azt sem engedte h megnezzek mennyire szoros a nunija. Az izzadsaga olyan eros,hogy 1-2 felsojet tonkretette honaljan,ezert gyanakodtam hogy ez is azert van. Meg sem fordult a fejemben hogy fertozes,mert sosem panaszkodott.
2014. máj. 16. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:
nem is kell megmutatnia vérvétellel vizsgálják ezeket, nem minden fertözésnek van tünete, mármint érezhetö tünete hogy viszkessen vagy ilyesmi. de mivel van már szörösödés igy valószinüleg sima fehérfolyás. sajnos manapság simán elöfordulhat 9 évesen menstruáció, de az izzadás lehet pajzsmirigy tul müködéstől is. vizsgáltasd ki.
2014. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az lesz. Vettek vért,most jut eszembe és a crp ami a vyulladás mutatója,jóvolt. Vagyis ez nem fertőzés. De ha érettem mint a korabeliek és elviszem endokrinologushoz,mit csinàl,hormonokat ír fel? Azt ugyse adom be.
2014. máj. 16. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak érik (mivel izzad is már!) és meg fog jönni a menzesze nemsoká, a gyerekek manapság már 9-10 évesen simán menstruálhatnak!


Fertőzésnek tényleg nincs mindig tünete, mármint a sárga folyás is egy tünet.


Mindenképp orvos, és mivel te gondolom, nem vagy orvos, ezért add be neki, amit javasol. Végül is nem te jártál 5 évet orvosira, biztos nem értesz hozzá jobban.

2014. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm kislányának 7 évesen ugyanilyen tünete volt, csak maszatos bugyi, semmi más. Ő gyereknőgyógyászhoz vitte. Antibiotikumos szemcseppet kellett pár napik oda csepegtetniük és elmúlt. Nem mondom, hogy nálatok is ez a helyzet, de inkább egy orvos mondja meg, ne mi, akik látatlanban és szakképzettség nélkül adunk tanácsokat.
2014. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, természetesen pár napig, nem pár napik.
2014. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én elvittem a lányomat gyermek nőgyógyászhoz. Nem nyúltak bele a hüvelyébe, kívülről vettek kenetet, megnyomjodta a hasát, valami fertőzést kapott el. Kenőcsöt és gyógyszert írtak rá, attól rendbe jött.

Vidd el feltétlen gyermek nőgyógyászatra, ezt ne szabad elhanyagolni, rágógumi hogy biztos ezért, vagy azért van!

Ennyi idősen nem normális a folyás, pláne ha sárgás!

2014. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na,most nagyon sz@rul erzem magam. Ha fertozes,akkor jo sokaig elhanyagoltam. Vagy egy fertozes nem durvult volna el ennyi ido alatt? Hetfon mindenkepp orvos.
2014. máj. 17. 07:49
 10/10 anonim ***** válasza:
A CRP nem mutatja ki a hüvely fertőzést. A sárgás folyás viszont utalhat arra. Gyermeknőgyógyászhoz kellene vinni. Gyermek endokrinológus meg vérből megnézi a hormonokat és eldönti, hogy rendben van-e, vagy sem. Kettőnek nincsen köze egymáshoz. (folyás izzadás)
2014. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!