Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek mennyit mozog az 1...

Nektek mennyit mozog az 1 éves gyereketek?

Figyelt kérdés
Nekem inkább csak négykézláb mászik, leül, feláll, de azt is csak akkor, ha 2 méteren belül vagyok hozzá. Ha leteszem kint a kertben, akkor ritkán megy felfedezőútra, inkább mellettem ül.
2014. júl. 18. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Más a gyerekek habitusa. Az enyémek 1 éves körül indultak el, non-stop mozogtak. :) A tiéd meg nyugisabb. A barátnőmé is ilyen még most is, pedig már ovis.
2014. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam 11 hónapos kora óta tud járni, őt 1 évesen 5 percre nem lehetett leültetni, állandóan járt-kelt, felfedezett.:)
2014. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengeteget!!!

Az etetés problémát okoz a mozgékonysága miatt.Annyi időre alig lehet a székben tartani.

2014. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

enyém 6 hónapos korától nem ült meg mellettem. akkor kezdett mászni, igazából csak a szeparációs szorongás volt nehezebb, egyébként egész nap felfedezett, simán elment mellőlem is, én szaladtam utána, nem ő utánam.

tesómnak 2,5 éves a gyereke, ő meg olyan típus lehet mint a tiéd :) még nálunk a kertbe sem megy el a homokozóhoz az anyja nélkül, egész nap anyázik, már már görcsösen ragaszkodik hozzá, még mindig ott tartanak, hogy pisilni nem tud elmenni mert az ajtó előtt zokog

2014. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az mi kislányunk nem volt túl mozgékony, anno az apukájával (ő neurológus) állandóan vizsgáltattam, hogy nincs-e valami baja. :)))) Igazából a mai napig egy nagyon békésen üldögélős kiscsaj, bár vannak napok, amikor megállás nélkül rohangál, de ritka. Ő olyan üldögélős-könyvnézegetős-gyurmázós gyerek, nincs ezzel baj. Az én lányom születésétől ilyen habitusú, soha nem volt pl. sírós sem, nem kapkodott el semmit. :) Okos-ügyes kétéves már. :)
2014. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!