Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elmennétek 3 éves gyerekete...

Ti elmennétek 3 éves gyereketek nélkül a párotokkal nyaralni 3-4 napra?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ! Ha ebben az évben csak erre az egy nyaralásra futná, akkor nem hagynám otthon. De ha többször is elmentek akkor lehet elmennék gyerek nélkül is.
2014. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
El is mentünk. Anyósra hagytuk. Meg voltak szokva.
2014. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Engem is otthagytak még egészen piciként szüleim mamáméknál. Rájuk rájuk fér a kikapcsolódás, én nem szenvedtem lelki törést :)
2014. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
El is mentünk. Anyósra hagytuk. Meg voltak szokva.
2014. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
persze... szükségetek van nektek is arra, hogy csak kettesben legyetek...:)
2014. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Simán! Egy 3 éves már szépen elvan a szerető nagyszüleinél.
2014. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Igen, el is mennék csak a párommal. Ránk is férne, már teljesen kezdünk egymástól elhidegülni, csak a gyerekek és a munka, semmi más. Ha egy ilyen lehetőséged van, mindenképp használd ki! Én kihasználnám, mert már lassan ott járok, hogy ennyi erővel egyedülállóként is nevelhetném a gyerekeimet.
2014. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
* Csak az volt a legnagyobb probléma, hogy a két éves srác a visszatértünkkor szemrehányóan odamondta: Ti elmentek és én még sosem voltam külföldön!
2014. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Persze,de kisebb gyerek mellől is.
2014. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Én nem mennék nélküle semmi pénzért, de semmi kivetnivalót nem találok abban, ha valaki ezt teszi. Ahogy jónak látjátok. Ha tudjátok olyanra bízni akit ismer a gyerek, és már tölt vigyázott rá gond nélkül, úgy is jó, de ha közös élményt akartok és viszitek őt is, az is jó.
2014. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!