Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a gyereket érintő orvosi...

Ha a gyereket érintő orvosi vizsgálat során fölteszik azt a kérdést. Hogy problémamentes várandósság volt-e, és a te rászedről nem, de végül a gyerek egészségesen jött világra, mi az, amit fel kell sorolni, és mi az, amt nem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 21:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, túl hosszúnak találták a mondatot...
2014. júl. 19. 21:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én felsorolnám minden nyomoromat, és majd eldöntik, hogy nekik ebből mi a fontos.
2014. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl cukorterhelésed eredményével volt-e gond. Vagy volt-e visszatatásod esetleg időelőtt születt-e.Vagy volt-e terhességi toxémiád.. stb
2014. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a problémamentesség alatt nem a személyes problémáidat értik, hanem orvosilag
2014. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy fájt a hátad, vizesedett a lábad, kemény esett a hasad, normális, ezeket nem kell felsorolni, csak mondjuk azt hogy magas lett valami érték s magzat víz vizsgálatra küldtek, vagy terhességi cukrod volt, magas vérnyomás.
2014. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
22.11-es, ezen jót nevettem :)
2014. júl. 19. 22:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

22:11 vagyok

már értem, hogy értetted a kérdést, csak hirtelen a gyk alapszínvonalához igazítottam a válaszom :)

2014. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké!


Nehogy valaki lepontozza azt a választ, komolyan jókedvre derültem tőle :)

2014. júl. 19. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mindent ami miatt veszélyeztetett voltál.

nekem pl. a terhesség felénél méhlepény leválásom volt, sajnos voltak gondok későbbiekben a gyerekkel és mikor jött a kérdés, én meg mondom akkor eddig mindenhol komoly bólogatást kaptunk erre. szóval mondj csak mindent el ami orvosilag a veszélyeztetettséged oka volt, sajnos minden ilyen kihathat később a gyerkőc fejlődésére

2014. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt problémamentes a terhességem, ugyanis pánikbeteg lettem a terhességem alatt, illetve a terhességem 37. hetében toxémiát diagnosztizáltak nálam. Ilyeneket kell leírni. Mindezek ellenére a fiam teljesen egészségesen született, de nem volt problémamentes a terhességem.
2014. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!