Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Gyors megirná valaki igy...

SOS! Gyors megirná valaki igy vihetem e strandra? Többi lennt

Figyelt kérdés
4éves fiam tele van csipésekkel,amikre allergiás,és kiüti,kivakarja..mehetünk igy,strandra?

2014. júl. 26. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Milyen csípés ? Muszàj strandra menni ha ilyen "rosszul" van ? Egyébként szerintem mehettek...
2014. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
54%
Én nem ajánlanám, mert könnyen elfertőződhet.
2014. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha elvakarja, csípni fogja a víz. Legalábbis, ha én valamilyen csípést elvakarok, akkor nekem csípi a víz, főleg a klóros strand víz, így én nem vinném.
2014. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én mikor kicsi voltam mindig tele voltam szúnyog csipéssel , és egész nap strandon voltam... Nem zavart. Ez màig igy van.
2014. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen strand? Medencés vagy élővíz? A medencés a klór miatt kifejezetten jót tesz neki, fertőtleníti. Élővízes nem kellene.
2014. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vidd. Csípheti a víz, meg amilyen gonoszak egyes emberek, meg is szólhatnak érte, csúnyán is nézhetnek rátok... Inkább várd meg,míg nagyjából elmúlik...

Otthon kismedencéban nem tud fürdeni???

2014. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyan miért nézzenek csúnyán az emberek? Nem fertőző az a gyerek,
2014. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!! :)


Egyedülálloként nevelem,idén elöször vinném el valahova,egész nyáron ki sem mozdultunk,dolgozom is..szoval örömet szerezni szeretnék neki,ezért..a terjedéstöl,fertözéstöl félek ,ha csipi ugyis kiveszem a vizböl

2014. júl. 26. 09:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs sajna kismedencénk...az meg hogy néznek ,nem érdekel..sajna vannak akik ennél.csunyább börbetegségekkel.képesek elmenni ,ezért is félek :S
2014. júl. 26. 09:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért von egy csomó olyan randa bőrbetegség, ami nem fertőző....én gyerekkorom óta ekcémás vagyok, időnként nagyon csúnya a bőröm, de NEM FERTŐZÖK! Mégis úgy néznek rám állandóan. Már megszoktam, de azért szerintem van mindenki olyan felelősségteljes, hogy fertőző betegséggel nem megy strandra. Ettől nem kéne annyira félni.
2014. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!