Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lepkefújó elefánt Elefun...

Lepkefújó elefánt Elefun milyen? Érdemes megvenni? Illetve milyen társasjátékkal játszik 2,5 éves gyereked?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok talán ez volt az a kérdés amit említettem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Viszont annyit még hozzátennék,hogy én tuti nem adnék ennyit érte én használtan venném meg,pl ez nagyon jó állapotban van

[link]

2014. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

vagy

[link]

[link]

[link]


vagy nézd itt van olyan ami már át van alakítva

[link]

2014. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt,de eladtam! Játék terén nem finnyásak a gyerekek,türelmesek stb.De ezzel nem ment nekik a türelem.

Nekik is átalakítottam adapteresre,de akkor meg pillanatok alatt kirepültek a lepkék és 2x annyi idő volt újra összeszedni a lepkéket. 2-3 kör után meg is unták!

2,5 éves fiam imádja a Revansburger állatetető társasjátékot,a 4 játék kicsiknek, a Lotti karotti-t,

Memória játék és most a Hasbros Elefun szafari Falatozó társasjátékot!

2014. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az óvodában nálunk évek óta megvan, szeretik.


Nálunk ezek váltak be:


[link]



[link]

2014. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Az a Ravensburger etetős játék melyik?

A falatozós Elefun milyen? Láttam már hírdetését, de inkább nagyobb gyereknek gondoltam hogy jó lehet.

Amúgy igen, ezt az elefun játékot csak használtan venném, nagyon megoszlanak a vélemények, de inkább az elem miatt. De ha tényleg zabálja az elemet akkor összeségében jó drága játék lehet. Adapteresre meg nem értük hozzá hogy lehet megcsinálni.

Hát lehet inkább leteszek erről a játékról és a többi ami írtatok megnézem őket :)

2014. aug. 6. 20:34
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Neten található leírás,hogy hogy kell átalakítani,de pofon egyszerű és mondom ezt nő létemre :D

Az etetős játék tulajdonképpen 8 táblából áll,mindegyikhez tartozik egy állat(ló,vaddisznó,nyúl,sün stb.), és 24 étel (répa,széna,gesztenye stb) és minden táblán jelezve van,hogy az adott állat mely 3 ételt eszi és azt egy zsákból ki kell húzni. Amolyan zsákba macska féle.Ha nem sikerült kihúzni olyat,amilyet az adott állat eszik,vissza kell rakni a zsákba és a következő játékos jön. Több játék verzió van hozzá,de mi leginkább ezt játsszuk. Egyszer megnézek egy magyar leírást,mert nekünk Németországból van a játék :)

[link]


A falatozó elefun meg technikailag nagyobb gyerekeknek való,de az egyszerűsége végett kicsik is játszanak vele.

Legfeljebb (ahogy a fiam is csinálja) az ormmányrészt nem kell kiengedni,mert nehéz eltalálni a tapadókoronggal nekik még a korongokat,úgy hogy rajta is maradjon,így csak rátapasztja a tapadót a korongra és új játszik vele,mint a memória játékkal!

Nekem hihetetlen módon sikerült akció nélkül 1500 ft-ért megvennem a madaras teszkóban! :)

[link]


Viszont a leírás el van írva! Nem mágnesesek azok a korongok...

2014. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Lehet inkább nem veszek ilyet.

Biztos aranyos játék, de egy csomó elemet kell venni, vagy folyton visszatöltögetni a lepkéket, ha hamar kifújja. Lehet majd valahol látunk egyet működés közben és akkor ha bejön veszek :)

A többi társast megnézem, a lotti karottit mindenképpen megveszem, az állatos etetős is tetszik. Talán ezek hasznosabb játékok is.

2014. aug. 7. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!