Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiadnak vettél babakonyhát?...

Fiadnak vettél babakonyhát? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A kisfiam 14 hónaposan kapta a konyháját, egy műanyag szürke kiskonyhát. Valami márkája is van, de most nem jut eszembe (azt hiszem Zanussi). Nagyon sokáig használta.

Az unokatesójának Ikeas van, az egy jóval nagyobb konyha, masszív, fából. Azzal a mai napig játszanak, pedig az uncsitesó 7 éves, a fiam pedig lassan 4 lesz.

2014. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Vaterán lőttem egy noname elég nagy narancssárga konyhát. Hibátlan volt, konyhai eszközöket meg vettem hozzá újakat. Pl. tépőzáras gyümölcsökkel is sokáig elvolt, de a fedeles edények is tetszettek neki. A nagy 2,5 éves volt, és 1 éven keresztül, szinte minden nap "főzött". A kicsi, most lesz 2 éves, és kezdi érdekelni a konyhás jéték.

Miért ne lehetne venni egy fiúnak? Nagyon sok férfiból lesz szakács!

2014. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, nem is emiatt írtam ki a kérdést, nem tartom lányos dolognak a főzőcskés játékot fiúnál. Csak kiváncsi voltam, hogy mégis ki hogy gondolkodik és milyet vett :)

Az ikeás elég jónak tűnik.

A műanyaggal az a bajom, hogy olyan alacsonynak tűnik, mármint nem hinném, hogy olyan magasságú a tűzhely, mosogató magassága, mint az ikeásnak. Ne kelljen már térdelni hozzá. A műanyag meg olcsóbb jóval.

2014. júl. 29. 12:41
 4/6 Szilvi01 ***** válasza:

1,5 évesen kapta. Mindennap játszik vele. Nagyon szereti.

[link]

2014. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a pult magassága mekkora? olyan mint a fa ikeásé, tehát kb asztal magasság?
2014. júl. 30. 14:19
 6/6 Szilvi01 ***** válasza:
49 cm
2014. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!