Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4,5 éves fiadnak milyen...

4,5 éves fiadnak milyen nadrágot veszel?

Figyelt kérdés

Csak gumis derekút vagy már gombos/cipzáros-at is?

Tudja már egyedül gombolni a nadrágot, le-fel húzni a cipzárt?


2014. márc. 17. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 éves lesz áprilisban. Még gumis derekút veszek neki, a cipzárt tudja le-fel húzni, de a gombbal gondjai vannak még:)
2014. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gombos/cipzáros is van neki, kapcsoa is (a gomb alatt egy kapoccsal kell összeakasztani). Cipzározni, kapcsozni tudja, de a gombolás nem mindig sikerül még, igaz, kis pocakja van, így nekem is nehezebb. :)
2014. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van neki gumis is, és gombos cipzáras is, a cipzárt tudja fel le húzni, de begombolni még tudja!
2014. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekunk sok gombos cipzaras nacink volt ennyi idosen,de belulrol mindegyikben volt allithato gumi,ami engedett annyit,hogy kigombolas nelkul tudja levenni oket ha wc-re kellett mennie.
2014. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szereti a gombos, cipzáras nadrágokat, de azért van néhány belőle. Legjobban a pamut nadrágokat szereti vagy például a Tescos farmert, azt a puhább, vékonyabb változatot, aminek vastag gumis a dereka.

Amúgy a melegítőket itt veszem évek óta: [link]

2014. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazándiból "játszós" nadrágokat keresek tavaszra (farmer, kord)kinti haszálatra. De az összes aukciós oldalon csak gombos cipzáras használt nadrágokat árulnak...azt hiszem ideje lesz megtanulni gombot és cipzárat "kezelni":)
2014. márc. 17. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:

4 éves éppencsak. Többnyire gumis derekú, vagy gumival állítható gatyókat adok rá, mert azt egyszerűbb kezelnie. A cippzárral már boldogul és a kapcsokkal is, de a patent és a gatyagomb még nem megy (illetve pl kabáton szokott sikerülni gombolnia, de nacin nem nagyon).

Én is szeretem a hátul derékban gumival állítható nadrágokat, mert az ő alakjára kényelmesebben idomul, mint a hagyományosak (keskeny csípő-fenék, izmos és hosszú lábak. Ami derékban elég lenne az rövid rá, ami elég hosszú az meg bő, legalábbis a hagyományosabb gatyákkal rendre ez a bajunk).

2014. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!