Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az amit megvennel a babadna...

Mi az amit megvennel a babadnak, kislanyodnak/fiadnak es otthon el lehet kesziteni? Bovebben elmagyarazom lent!

Figyelt kérdés
Kulfoldon vagyunk,a lanyom 4 eves.4 eve itthon vagyok.Szeretnek valamit dolgozni de mar nagyon telitett az orszag ,raadasul itt keson kezdodik az iskola es eleg Koran vege van ,szoval nem igazan tudok dolgozni menni esetleg resz munka idoben,viszont ha lebetegszik a gyerek nincs aki vigyazzon ra es sok a szunet is evkozben.Szoval gondolkoztam mit tudnek itthon kesziteni,csinalni amit esetleg eladhatok mas anyukaknak......Mar nagyon reg gondolkozok rajta de mind kudarcba fulladt..Sutni nem tudok itthon mert az nem hivatalos...gondoltam tarthatnek jatszohaz felet de ahhoz nincs hely(albiban lakunk)..gondoltam valami bufe kocsi szerure de ott is keson tudnek kezdeni es Koran kellen bezarni,szoval nem tudom!Valami olyan kellene amit itthon eltudok kesziteni es kivalom a maganvallalkozoit es vagy eladom uzleteknek,anyukakanak,vagy online.(varrni nem tudok).De nagyon szeretnek csinalni valamit!Tervbe van a kisteso is szoval muszaj valami olyan amit a 2 gyerek mellett,itthon lehet csinalni!Koszonom elolre is a tanacsokat!
2014. jan. 30. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok mindent lehetne, de kérdés, hogy mit tudsz csinálni...

porcelánfestés, dísz készítés, varrni net tudsz. de mit tudnál???

2014. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a játékkészítésre szavazok. Veszel egy varrógépet, nyomtatsz netről szabásmintát és készítesz egyedi, szép pamutvászonból, aranyos, mintás cicákat, nyuszikat, igényes dolgokat. Ezeknek most nagy divatja van elég drágák:


[link]


(Én megcsinálom otthon a kislányomnak, de én a kisebbséghez tartozom ebben az értelemben)

2014. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!