Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen triciklit érdemes...

Milyen triciklit érdemes venni kislánynak? Márka vagy típus? Milyen van nektek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet NE!!!

Nekünk ilyen van. 1,5élve használjuk. Kislányom szereti, de valami borzalom. Az úton csörög, csattog. Szét is esett ahol lehetett. Egyszer egy kanyarban a lányommal együtt kidőlt az ülés. Azt hittem szívrohamot kapok! A tolókar is szét jött.

Egy ismerősömnek is hasonló van, ő is panaszkodik. És többektől hallottam már, hogy a Brendonban vásárolt triciklit is vissza kellett vinni mert szét esett.

2014. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen idős a kisgyermek? nálam fontos szempont volt,h. legyen lábtartója,kiesésgátlója. használtan vettem potom 4E ft-ért. jah,még azt is nézd meg,h. a tálcának is legyen kis kereke,mert bár a miénken van,de a szomszédén nincs (ugyan olyanjuk van,mint a linken) és a gyerekek egy pillanat alatt letaposták róla a tálcát. sztem a miénk sem jobb minőség,mint a linkes,de a tálcakerék-hiányt leszámítva,arra sem hallottam panaszt. sőt,magasabban van a tolókar,mint a miénken és a kereke is nagyobb. viszont tényleg nagyon borulékony :(
2014. júl. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várom még tippeket, 2 éves. Hogy milyet ne vegyünk, az is érdekel, köszönöm!
2014. júl. 29. 13:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis a futóbicikli mellett döntöttünk, remélem tovább tudja majd használni.
2014. júl. 30. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!