Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van motoros orrszívótok?...

Van motoros orrszívótok? Milyen tipus? Van benne erő? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Kislányom 1 éves, és a porszívós orrszívás egy horror, és éjjel nagyon hangos is, márpedig most megfázott, és éjjel az egész házat "felporszívó-orrszívóztuk".

Gondoltam erre a motorosra, de nagyon drága, és félek, hogy mellesleg olyan, mint a fülhőmérő, hogy semmit nem ér...vélemények?

köszi


2011. szept. 19. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér. Pénzkidobás megvenni, csak azt szívná ki, ami magától is kifolyna, de a bajt pont az okozza, ami bennmarad.


Idővel megszokja majd, kétéves gyerek már néha kéri, hogy magának leszívja a matériát.


Hangos? Na és?

2011. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát ja...na és?? :-DD

Csak alattunk 2 gyerek, felettünk egy újszülött 1 hónapos, a férjem meg hajnalban megy dolgozni, de ha nincs más, hát marad ez, csak gondoltam hátha...

2011. szept. 19. 11:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az elsővel. Én vettem egy elektromosat, horror áron, 8000 Ft-ért. Semmit sem ért. 20000-ért is lett volna, de a patikus végül elismerte, hogy az sem az igazi, így maradt a porszívós.
2011. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Hát persze, hogy hangos, de más megoldás nemigen akad, és hát nem órákig berregteted a porszívót. Mi már ott tarunk, hogy a család végigalussza az akciót. Amúgy a fürdőszobában szoktam csinálni. a mosógépen van egy pelenkázóbetét, arra rakom a lurkót.

A szomszédokról meg annyit, hogy ők is fognak hasonló problémával szembesülni a saját babájukkal. Muszáj alkalmazkodni egymáshoz.

2011. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor ez kilőve.

Amúgy nekünk is a füriben a mosógépen van a pelusozó, de ez egy díjbirkózó, nehogy azt hidd, hogy ott meg tudom csinálni...szabályos harcot vívunk...:-DDD Így röhögök, de amúgy nagyon gáz érzés, így "megerőszakoni" a gyereket, de hát mszáj..

köszi, sziasztok

2011. szept. 19. 11:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Bébé Sounds van! Olyat semmi esetre se vegyél, sz@.t sem ér. Ja, de a gyermekem imád vele játszani mert 12 dallamot tud! De orrszívásra teljesen alkalmatlan, viszont gyermekjátéknak kicsit drága volt. Nálunk orrszi-porszi a nyerő, az sajna nem dalol viszont a célnak tökéletesen megfelel!
2011. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk pesztonka orrszívó van,15 éves az 1. gyereknek vettem,most a 3.-nak is ezt használom.Nekem bevált.
2011. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk elektromos van és TÖKÉLETES.A nővéremnek porszívós van kipróbáltam és ugyanolyan erősséggel szív mint a mi elektromosunk.Nekünk nagyon bevált.
2011. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, örököltük. Nagyon jó! Szépen kihozza, amit kell, és nem is hangos. A lányom még nevetgélt is közben, amikor legutóbb használtuk. :)

2011. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a vízcsapra szerelhető orrszívót. Csendes és nagyon jó. 3. Vízcsapra szerelhető orrszívók

A készülék egyik részét rá kell csavarni a csapra, a másik része pedig megy az orr nyílásába. A csap kinyitása, adja meg a vákuumot, és azon keresztül lehet szabályozni az erősséget is. A porszívóssal ellentétben halk és a vákuumot lehet szabályozni a vízfolyás erősségével.Gyermek klinikákon is használják. Több ismerősömnek is van és nagyon elégedettek vele, van aki azt mondja, hogy a porszívósnál is jobb, mivel tudod állítani a szívás erősségét és csendes. Itt tudsz rendelni:

[link]

Egy próbát szerintem mindenképp megér!

2011. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!