Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 és fél éves kislányomnak...

8 és fél éves kislányomnak tegnap iszonyatosan erős hónaljszaga volt. Soha nem éreztem még nála, ez már azt jelenti hogy elkezdett fejlődni a szervezete? Nem korai még ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Gasztoenterológiai, endocrinológiai és természetesen laborvizsgálatok -a szakorvosk által megtervezve-, javasolt.
2014. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6-8 évesen kezdődik megváltozni a verejtékezés. Ez a prepubertás kezdete. Teljesen normális. A "többire" ettől még várni kell pár évet.
2014. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is elvinném egy átfogő vizsgálatra..az sosem árt

Egyéb fejlődések nem koraiak, nagyon sok lány mentruál már 9-10 évesen.

( ezelőtt25 évvel sem volt ritka, ano az osztályunkban már4-5 lány agylány volt 3. Osztályra, manapság pedig még korábban érnek a gyerekek)

2014. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy hónaljszag miatt nem vinném orvoshoz. tisztán emlékszem,h. első osztályosok voltunk,amikor egy tornaóra után bejött a tanárnő az osztályba és megjegyezte,h. büdik vagyunk,kérjük meg anyut,h. vegyen nekünk deót. én azóta használok dezodort. nincs ebben semmi. vásárolj neki valami kíméletes összetételű deót és ennyi.
2014. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem korai, természetes.
2014. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!