Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 evesetek milyen meset nez?

5 evesetek milyen meset nez?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Magyar népmesék, Peppa malac, Eperke, Grimm mesék, Bori mesék, stb.
2014. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Probalj ajanlani olyan meseket neki amibol tanulhat, vagy ami fejlesztheti kepessegeit. Ilyen korban a legkonnyebb a tanulas :) Pontosan nem tudok mese cimeket, de neten biztos talalsz majd. A lenyeg hogy kosse ossze a kellemest a hasznossal. Anno en is ugy mentem elso osztalyba hogy irni olvasni tudtam, es hidd el nagyon nagy segitseg volt ez. Tvben volt olyan mese ami egy jatektanitonenirol szolt akki tanitgatta a mesefigurakat, es annyira szerettem hogy a mese utan mindig megcsinaltam amit lattam.. :)
2014. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyar népmesék, Bori mesék, Állati küldetés, Állatkert a hátizsákban,Léna farmja, Yakari, Gréti, Vuk, Igazi vadon élő állatok (ez nem mese).
2014. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Szerintem nem feltétlenül kell tömni a gyerek fejét, majd iskolában megteszik. Egyszerű mondanivalóval bíró történetek, tündérmesék kiválóak.
2014. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lazy town. Én már a falra mászok tőle, hogy folyton bukfencezik, meg tornázik, ugrál, ahogy Sportakusz és Stefani, de ő imádja. Meg az egészséges életmódra nevel (egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, igyál sok vizet és lesz energiád), de már mikor munkába menet is a betétdalt dúdolom magamba, már rosszul vagyok. :D
2014. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Állatkert a hátizsákban

Mickey egér játszótere

Dóra a felfedező

Pom-pom

Frakk

Kockásfülű

néha még kéri a Bogyó és Babócát

2014. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most a bogyó és babóca illetve a herkules a menő :)
2014. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Spongyabob, Barbie mesék, Mentőbotok, Volt egyszer az ember...
2014. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kisfiú.


Spongyabob, Ben és Holly apró királysága, Verdák, Minimentők, Frakk, Mazsola, Rémusz bácsi, Tündér Lala stb.

2014. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!