Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek mennyi idős koráig...

Gyerek mennyi idős koráig használtatok bébiőrt?

Figyelt kérdés
Főleg azok válasza érdekel, akiknél nem a szomszéd szobában van a gyerek, tehát nem biztos, hogy őr nélkül meghallaná őt.

2014. júl. 31. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Minket három szoba választott el a gyerektől, de nekünk nem volt bébiőrünk. A barátnőmék egy-egy éves korig használták mind a két gyereknél, ott sokszor aludtak a gyerekek az emeleten, anyuka napközben lent a konyhában.
2014. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyan 1 éves koráig biztosan, de én akkor használtam, mikor kint aludt az udvaron a babakocsiban, és az első időkben csak ott aludt jól, tehát elég sokszor.

Meg nyaraláskor is jól jött, amikor ő bent aludt a szobában, mi meg kint ültünk a teraszon (egy szoba volt közben). Akkor már kb. másfél éves volt.

2014. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most lesz négy éves a fiam, kamerás bébiőrünk van, mai napig használjuk.én nagyon szeretem,azt hiszem elég rendesen kihasználtuk.
2014. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 éves a kislányom és még használjuk.
2014. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6 és 4 évesek a gyerekeim, egy szobában vannak, mi két helyiséggel arrébb, úgyhogy még mindig használjuk.
2014. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 éves a kisfiam, 1 éves koraban vettunk kameras bebiort, elotte legzesfigyelonk volt, imadom nezni hogyan dumalja alomba magat, miket csinal amikor felkelt, vagy amikor egyedul van a szobajaban. Azt hiszem jo sokaig fogjuk hasznalni.
2014. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két és féléves a fiam, és még használjuk!
2014. aug. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy kombinált bébiőr és légzésfigyelő szettem van. Olyan másfél éves volt, amikor a légzésfigyelő részét leszereltem, és kivettem a matrac alól az érzékelőket. Mivel a hallásom nem 100%-os ezért a hang továbbító része még most is meg van, 5 éves lesz.

Ha nagy puffanást hallok a hangszóróból éjszaka, akkor átmegyek és felteszem a kiságyra. Gyakran fel sem ébred, mikor leesik. Szerencsére nem sűrűn esik le...

2014. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5,5 éves a fiam és még mindig használjuk.
2014. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!