Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok bébiőrt?

Meddig használtatok bébiőrt?

Figyelt kérdés
Érdemes digitális bébiőrt venni? Tapasztalat esetleg?
2012. jún. 4. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam, még mindig néha bekapcsolom. kertes házban lakunk, ha este férjemmel lemegyünk a kertbe negyed órára mikor alszik akkor pl. leviszem a bébiőrt, ha felébredne meghalljam :)

alváshoz amúgy addig használtuk míg rács is volt a kiságyán.

ja, meg ha nem alszik délután, csak csendespihenő van, akkor is bekapcsolom, hogy halljam, miben mesterkedik :D

2012. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Elnézést, nem digitálisat, hanem videós bébiőrt akartam írni, késő van:)

2012. jún. 5. 00:18
 3/7 anonim ***** válasza:

15 hónapos a lányunk, és még használunk. Kertes házban lakunk mi is. Amikor alszik, ki szoktam menni a teraszra teregetni pl.

Meg este behajtjuk a szobája ajtaját, amíg mi fürdeni szoktunk, és olyankor is szeretem. Szerintem még egy jó darabig használni fogjuk.

2012. jún. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 éves, de én még használom, sőt fogom is. Kertesben lakunk, 2 szintes, ő az emeleten alszik én lent molyolok, vagy a kertben vagyok, kizárt, hogy meghallanám ha felébredt és sír. Én úgy gondolom, hogy ameddig nem tud lejönni biztonságosan a lépcsőn, ergo fel kell érte mennem, addig biztos, hogy használni fogom. Így vagyok nyugodt.
2012. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A miénk nem kamerás...(minek?) "csak" egy mezei Philips:) De én nagyon hasznos dolognak tartom. Nyilván nem egy panel másfélszobájában.
2012. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a videósat feleslegesnek érzem, mert ha sír, úgyis felmegyek hozzá, tök mindegy, hogy hogy néz ki az arca. :)


Mi csak anyósoméknál használjuk, itthon nem, mert itthon hallom, ha bármit csinál, nem olyan hatalmas a ház. :) Sokáig fogod használni, 1-2 évig.

2012. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Leírom, miértkérdeztem. Már 16 hós a fiam, Philips Aventünk van, mostanában néhányszor előfordult, hogy nem egyből jelzett, igaz, a fiam amortizálta le:) Ráadásul, velem alszik, és még anyatejes, többször ébred nappali alvásnál és éjjel is, így kell a bébiőr, mert nem mindig vagyok mellette, és elég nagy házunk van, ezért semmit nem lehet hallani, ha lent vagyok. A videós meg azért lenne jó, mert ugye a dupla ágyon van, és igaz, hogy alacsony az ágy és a fiam is nagyon ügyesen le-föl mászik, de sosem lehet tudni, ezért fontos, hogy ha nem is látom, de minden motoszkálást halljak, mert nem mindig sír, ha fölébred. A videós meg szuper lenne, de 54 ezer, kicsit drága, bár ez sem volt olcsó. Ezért érdekelt volna, ki meddig használta bébiőrt, ha sokáig, akkor érdemes egy videósba belefektetni, mert úgyis venni kell újjat.

2012. jún. 5. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!