Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A futóbicikli és a tanulóbicik...

A futóbicikli és a tanulóbicikli ugyanaz? Mi a különbség? Te milyet vettél és hol?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ugyanaz :-)

mi a tanulobicikli.hu-ról vettük. Azért imádom, mert egy helyen mindent megkaptunk hozzá. Ha bármi elromlik rajra, olcsón lehet cserélni. És elég sokáig használható, mert van hozzá magas nyeregcső. Meg egy csomó kiegészítő. Az üzletben nagyon kedvesek és gyorsak.

2014. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyan az semmi különbség nincs köztük,én fa biciklit vetem a lányomnak és emelhető az ülése 7000 ft 2 éve és még mindig jó neki.
2014. aug. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

én ilyet vettem a fiamnak,és nagyon meg voltam vele elégedve.2-4 éves kora között használta,tehát 2 évig,és újnak nézett ki utána.10 ezerért el is tudtam adni.tökéletesen megtanult egyensúlyozni vele.könnyű,3,5 kiló az egész,szerszám nélkül állítható a kormány és nyereg magasság,fékezni is megtanul vele,mert van első fék.utána kapott egy 12-es pótkereket biciklit,de nem nagyon szerette,amíg le nem vettük a pótkereket.Azonnal elindult a biciklivel,annyira megtanul a futóbicajjal egyensúlyozni.Úgyhogy én nagyon tudom ajánlani,nagyon jó kis bicikli

2014. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!