Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15-36 kg-os súlycsoportban...

15-36 kg-os súlycsoportban melyik gyerekülésre szavaznátok? Concord, Cybex és Römer közül melyik jobb, ha maximum kb.50. 000, - forintot szánnék rá?

Figyelt kérdés
A babahordozónk Concord volt, most a 9-18 kg-os ülésünk Römer, mindkettővel meg voltam elégedve.

2014. aug. 3. 21:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még Maxi Cosi-ra is gondoltam, azt véletlenül kihagytam a felsorolásból.
2014. aug. 3. 21:19
 2/12 anonim ***** válasza:
Cybexre mindenképpen
2014. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Römer Kidfix-et vettünk, talán egy picit drágább. Egy éve használjuk rendszeresen, tökéletes.

(Gyereket próbáld bele mindenképp. Mi egy Peg Peregot néztünk ki először, amit a gyerek vétózott meg, mert nem volt karfa része. Ez nekem fel sem tűnt, neki hiányzott.)

2014. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk majdnem ilyen ülésünk van(csak régebbi kivitel): [link]

4 éve használja a lányom, biztonságos, jól mosható a huzata és most is kényelmesen elfér benne, pedig már 135 cm magas. Teljesen elégedett vagyok vele.

2014. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 cybex van a 2 lánynak. Nagyon szeretem. És elég jók az eredményei, az ára megfizethető. De itt egy táblázat, a Römer a legjobb ülés. (bár nem tudom, az mennyibe kerül) [link]
2014. aug. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, nem is, hanem abban a kategóriában a cybex! Előző voltam.
2014. aug. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen van,nagyon meg vagyunk vele elégedve

2014. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Concorde-ra mindenképpen.

Nekünk az van, szeretjük, biztonságosnak és kényelmesnek tartjuk (és persze a napi szinten benne utazó kisfiunk is :)

2014. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eddig próba nélkül vettük az ülést, fontos, hogy beleüljön a gyerek, vagy anélkül is meg lehet venni? Ezt az ülést kb. hány éves korig tudja használni a gyerek (most 3 éves, de elég nagy, így már kellene ez a méret)? Concord ülésnél a gázhidraulikával volt-e gond, meghibásodás, akinek ilyen gyerekülése van?
2014. aug. 4. 21:34
 10/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: itt már az autó 3 pontos biztonsági övével van bekapcsolva a gyerek, nem tud belőle könnyen kiszabadulni, kibújni (a 3 éves kisfiam nagyon eleven, ezért merült fel bennem ez a kérdés, illetve sokszor nem akar beülni a gyerekülésbe, akkor elég nehéz beültetni, de az öv becsatolása után már nem tud szabadulni az ülésből, igaz addigra meg is nyugszik, de itt attól félek, hogy ki tudna-e bújni az övből)?
2014. aug. 4. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!