Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MIkor ne adjak már rá pelust...

MIkor ne adjak már rá pelust ha elmegyünk itthonról?

Figyelt kérdés

21 hónapos. Itthon szépen szól hogy pisi vagy kaki, vissza tudja tartani amíg elérünk a bilihez vagy wc-hez. Ez kb 2 hete van így.

Mikor próbálkozhatok pelus nélkül elindulni itthonról?


2014. aug. 3. 21:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Mert lehet hogy máshol is szólna hogy kell neki pisilni, csak a pelus miatt nem szól.
2014. aug. 3. 21:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Bármikor neki foghattok.

Az kérdés, hogy tudod-e szabadban pisiltetni (ha fiú akkor ez egyszerűbb, ha lány, akkor bizony azt is külön meg kell tanulni, nekem az egyik lányom nem volt hajlandó/képes nagyon sokáig a szabadban elintézni). Ezt érdemes kipróbálni, és ha megy, akkor mehettek bátran, ha autóval utaztok, akkor én vízhatlan lepedőt szoktam betenni az ülésbe, mert az autó huzatot cserélni bajos, és persze mindig legyen Nálad váltás ruha.


Van olyan gyerek, amelyik rögtön ügyesen jelez és van, aki belefeledkezik a szabadban jobban, és emiatt becsurran.


Először közeli célpontokat nézzetek ki (pl. játszótér), meg ügyelni kell, hogy pl. ne a bolt közepén kelljen neki... :)


Hajrá!

2014. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

puding próbája az evés...

nyilván ne egy tömött buszra szálljatok fel, de minél előbb, nehogy megszokja, hogy csak otthon kell szobatisztának lenni.

vigyél váltóruhát és annyi :)

2014. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat :) Akkor holnaptól kipróbáljuk :)
2014. aug. 3. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem - gyakorlatom szerint - hozzá kell szoktatni, hogy bárhová indulás előtt meg kell próbálni pisilni, kakilni.

Először csak rövid távra és rövid időre menjetek távolabb otthonotoktól.

2014. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 3. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!