Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Méltányosságból engedhetnek...

Méltányosságból engedhetnek parkolási bírságból, ha laktózérzékeny, hiperaktív fiam hasmenést kapott és ezért a kórház dolgozói részén parkoltam?

Figyelt kérdés

Őrjöngve sírt, hogy jaj mindjárt bekakil én pedig figyelmetlen voltam, mert nem akartam balesetes ruhával a gyermekpszichiátriára menni.

30000 ft a bírság amiért a hasmenés miatt nem mentem odébb az ingyenes egyébként hellyel tele lévő parkolóba.

Orvosi leletem mindenről van.


2014. aug. 4. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

elengedhetik, írd meg nekik és csatold hozzá a leletek másolatát

elengedhetik, de az is lehet, hogy nem engedik el, ez rajtuk múlik csak

2014. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Évek óta járunk pszichiátriára, de most kaptam először leletet diagnózissal majdnem sírva mentem a gyerekkel az autóhoz, igyekeztem leplezni elkeseredettségemet, dicsértem milyen okos volt, ő persze mindeközben cikázva szaladgált, más sem hiányzott mint a büntetés, még soha nem büntettek meg.
2014. aug. 4. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg, de azért ne fűzz hozzá sok reményt :(

ennél sajnos rosszabb helyzetekben sem engedték el :(


nekem autóbalesetem volt, anyám vitt be a kórházba, hogy gyorsabban odaérjünk míg az autóval elintézik a dolgokat. 2 mentő kijáró között volt egy 5m-s fal, arra állt rá anyám, mert nem volt parkolóhely, ott meg tényleg nem zavartunk senkit, szabadon hagytuk a kaput.

nem engedték el...


barátnőmék a kórházba robogtak mert betört a gyerek feje, trafin az is látszik, hogy a gyerek vérbefagyva ül, de nem engedték el, egyébként 70-nél mentek 90ennel, szerintem azért ez nem annyira durva, de ki kellett csengetniük a 30at :(


majd írd meg, hogy mi lett a vége, én szorítok!!!

2014. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó, szóval ennél komolyabb esetekben sem engedik el... Legközelebb inkább megyünk a gyerekkel balesetes ruhával a gyermekpszichiátriára, szép nyugodtan megvárom amíg bekakil.
2014. aug. 4. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!