Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van tapasztalatotok a Szent...

Van tapasztalatotok a Szent János Kórház fül-orr-gégészetével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A kislányomnak ki kell venni az orrmanduláját. Tudnátok esetleg orvost ajánlani?
2014. márc. 5. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyileg mi is oda tartozunk,de nem volt igazán szimpatikus a kórház,a rendelésen is egy eléggé durva,lekezelő doktornőhöz kerültünk.Aztán ajánlásra átmentünk az Imrébe,ott műtötték,és meg voltunk elégedve.
2014. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Az Imrében tudnál ajánlani valakit?
2014. márc. 5. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi pont 1 hete voltunk ott. Épp az ellenkezőjét tapasztaltam, az elöttem szólótól. Mi Garay főorvosnál voltunk. Egy tündér az az orvos. Kislányom is nagyon megkedvelte. Nekünk is orrmandula műtétünk lesz, és ahoz képest, hogy mindenbe belett avatva a kislány egy cseppet sem fél, mert megnyugtatja hogy ez az orvos fogja meggyógyítani.
2014. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amugy a Szent Jánosról beszéltem :)
2014. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Örülök,hogy a második hozzászólónak jó tapasztalata van nekünk sajnos nem volt:(

Nagyon sokat kellett várni,ami ugye érthető is lenne ha mi is kifogtunk volna egy kedves orvos.Ehelyett megvizsgálta a gyereket,jó durván,pár mondatban elmondta a műtét előtti teendőket(pl.vérvétel) illetve hogyan fogják kiírni a műtétre,ennyi.A lányom 6 éves,tehát már nem annyira kicsi,hogy ne érzékelne semmit,a doktornő mégis egy szót nem szólt hozzá,nekem lezavarta a pár mondatot és ennyi.

Aztán volt ovis csoporttársa anyukája javasolta az Imrét.Itt teljesen más szemlélet volt,végig a gyereket is bevonva kommunikált a doktornő,részletesen elmondta mi fog történni,van e kérdésünk.

A műtét alatt nem lehettem bent,de a lányom mondta,hogy előtte,altatásnál is kedvesek voltak,kapott színes ragtapaszt a kezére.

dr.Barkóczi Beáta műtötte,a műtét utáni napon is jött megnézni,folyamatosan mosolyog,nagyon tündéri nőci,és szerintem szakmailag is nagyon jó.Hozzáteszem nem magánbetegei voltunk,a végén tényleg azért,mert nagyon rendes volt egy kis ajándékcsomagot(csoki,kávé) leszámítva semmit nem adtunk.Volt egy másik ügyeletes doktornő dr. Horváth Zsuzsának hívják azt hiszem,ő is kedves volt.

Nézelődjetek,olvasgass utána,nem akarlak lebeszélni a Jánosról,csak mi sajnos tényleg nem sok jót kaptunk ott...

2014. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. márc. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!