Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha lazas 5eves lanyom es...

Ha lazas 5eves lanyom es alvas kozben felkeltem, miert kezd el remegni es ossze vissza beszelni, dadogni es kozben pityeregni mintha nem lenne maganal?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem,kb 5 percig eltartott mire magahoz tert es ertelmesen beszelt.pedig mar lement 37re a laza.azt sem mondhatnam hogy a magas laz miatt.mint epilepszias ugy reszketett.de nem a hidegtol.
2014. aug. 7. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy nagyon mélyen aludt?Lázgörcsre hajlamos?Az a láz kezdetén vagy végén jöhet elő.
2014. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy hajlamos e ra,mert nemtudom milyen a lazgorcs.
2014. aug. 7. 23:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem aludt melyen mert mikor bementem hozza mar ezt csinalta.
2014. aug. 7. 23:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Lázgörcsnek tűnik. Arra hajlamosaknak elég egy hőemelkedés is, amikor még be se adnád neki a lázcsillapítót, hátha lemegy magától... A jó hír az, hogy ezt max. 10 éves koráig ki fogja nőni, és egyáltalán nem biztos, hogy megismétlődik. Van külön lyan kúp, amit görcs esetén kell felhelyezni, így nem gyötri a görcs a kis testét.

Én mindenképpen elvinném holnap háziorvoshoz, elmesélném részletesen, hogy milyen volt, habzott-e a szája, meddig tartott, mennyire volt magánál közben, mennyi idő alatt tisztult ki, stb.

Kitartás!

2014. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is volt,1x.A lényeg,hogy nem szabad engedni 37,5 fölé a hőt,így elkerülhető a lázgörcs.
2014. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mély álombol hirtelen felébresztenek,én is remegek,nem tudom mitöl van....
2014. aug. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem,miért keltetted fel.

Ha engem is lázasan felkeltenek, azt se tudom hol vagyok.

Szerintem ez nem lázgörcs volt a lányodnál, hanem megzavartad a lázas álmát.

2014. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!