Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom anyukák! Frizurában...

Lányom anyukák! Frizurában szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés

2,5éves lányomnak ugyanilyen haja van: glamourbeautystudio.hu/images/f5.jpg


Viszont ilyenre szeretném növeszteni:dailyknowledgetree.com/wordpress/wp-content/uploads/perfect-hair-cut.jpg


hogyan tudnám? Sajnos a lányom nem szereti a csatokat gumikat a hajában. Ötleteket szeretnék!


2014. aug. 15. 07:41
 1/10 A kérdező kommentje:
*lányos anyukák
2014. aug. 15. 07:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet megnyitni a linkeket.
2014. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sikerült............ :)

Szerintem nem kell semmi különöset csinálnod. Ha idegesíti, hogy szemébe lóg a haja, válasszatok együtt valami szép csittcsatot, hátha azt beleteszi. :)

2014. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Linkeld be rendesen
2014. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én meg tudtam nyitni!
2014. aug. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jól látom itt igazából csak a frufru lenövesztésével van "gond" és ezt tényleg csak csattal vagy hajpántal tudod megoldani hogy amíg lenő addigse lógjon a szemébe. De véleményem szerint ha majd megnő akkor is kell tenned valamit a hajába hogy ne lógjon az arcába. :-)
2014. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én hátragumiztam a frufruját, amíg lenőtt. Vagyis a frufrut begumiztam kicsi copfba, és beleraktam a többi hajba, amit szintén begumiztam. Nem ilyen bonyolultan mint a képen, de hirtelen csak ezt találtam. Tartós, és szerette így a lányom. [link]
2014. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

A második linket nem tudom megnyitni, de jól értem frufru növesztésről van szó.

Mindkét lányom megnövesztette a frufruját, hogy ne legyenek pulikutyák, kis copffal fogattam nekik hátra, míg meg nem nőtt rendesen.

Tehát csak a frufru részt copfoltam össze és hogy ne álljon felfele mint egy pálmafa, lecsatoltam.

Mindkettő utálta először a copfot, de kb egy hét alatt megszokták.

2014. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok


[link]


ezek a lányaim, itt lecsatolva nincs nekik, csak gumizva a frufru, igaz, itt már hosszabb, de ugyanígy fogtam el, amikor épp nőtt, csak akkor muszáj volt csat is, nem volt elég csak a gumi

2014. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első linkes frizura jobban tetszik, a frufrus. Mondjuk attól függ milyen alakú a fejforma a homlok.
2014. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!