Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Béres csepp vagy multi tabs...

Béres csepp vagy multi tabs immuno? Ki melyikre szavaz?

Figyelt kérdés
Mindkettőről érdekelnének vélemények,jó,és rossz tapasztalatok...4,5 évesek a lányaim,és az egyiknél mintha savat csinálna a béres csepp,a másik meg bogyósat kakil mióta adom nekik.Most nem tudom,hogy váltsak e.
2014. aug. 15. 12:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Félek az ovodakezdéstől,mert tavasszal is állandóan betegek voltak,mikor szokattuk be őket.
2014. aug. 15. 12:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Vastól lehet szorulása.


Én nem adok béres cseppet a gyerekeimnek (pont emiatt).


Marslakó vagy bármilyen multivitamin rágótabletta, ami épp akciós a patikában, ezer féle van.


Ha szedi a gyerek, ha nem szedi, ha beteg akar lenni, úgyis beteg lesz, nekem ez a tapasztalatom.


3 gyerek

2014. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a bérest c vitaminnal adod?mert én adok mellé(elvileg így kell,hogy a vas felszívódjon)és én nem tapasztaltam szorulást, 2 és 4 évesek a gyerekek.

Kezdődő náthát szépen megfogja és erősít is, de ha már benne van a betegségben,akkor nem gyógyul meg tőle varázsütésre...

2014. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is beres cseppet adok c vitaminnal,nem tapasztaltam szorulast. De nagyon hatasos. De en nem az eloirt mennyiseget adok,hanem a duplajat es c vitaminbol is. Mikor mindenki beteg volt(a beres cseppes gyerekek is) az enyem nem.
2014. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,úgy adom,hogy reggel este 5-5 csepp béres,és mellé 5-5 csepp cebion c vitamin.Én adtam nekik már egyszer ezt így,és akkor is ugyanezek a panaszok voltak,igaz nem voltak betegek,de szorulásuk volt,meg az egyiküknek puffadt a hasa,és sok savat is csinált neki.Tudom,hogy immunerősítőnek jó,de félek,hogy megint úgy lenne a kislányom ,mint akkor,hogy nagyon puffadt tőle.Más nem tapasztalt ilyet?
2014. aug. 15. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
az én fiamnak adom nyáron de én a fiam soványsága miatt ,és nem pufadd és nem lett szorulása sem ,de a multi tabs immuno is jó nagyon .
2014. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!