Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van joga ahhoz hogy ezt tegye...

Van joga ahhoz hogy ezt tegye a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Ma reggel kivittem a kisfiamat a játszótérre. Volt ott egy kislány akinek meghúzta a haját (a fiam 4 éves). A kislány elkezdett sírni ezért a fiam bocsánatot kért tőle. Viszont a lány anyja az incidens miatt megütötte a fiam. Van ehhez joga?!
2014. aug. 15. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen nincs.
2014. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Hogy lenne?
2014. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
47%
Az az anyuka idegbeteg ! Egyszerűen hogy lehet gyereke? Hogy engedik emberek közé!!!
2014. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem, abszolút nem volt joga! Maximum annyit tehetett volna, hogy szól neked. Ott voltál mellettük amúgy, mikor történt?
2014. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Te mért nem ütötted meg válaszul az ő gyerkét?? Vagy legalább az anyát szétverhetted volna.
2014. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Hú, 5.! Remélem, sosem találkozunk!


Nem volt joga. Remélem leüvöltötted a fejét.

2014. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy volt en megtéptem, volna azt a nőt!!mit képzel az az állat?
2014. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Előre mondom,soha nem emeltem kezet életemben senkire,de ha ezt az én gyerekemmel csinálták volna,én biztos lekeverek egyet az anyjának.

Te hogy reagáltál?

2014. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Úúúúúúúúúú.

Anyuka kapott vna egy akkorát tőlem, h a homokozóban keresheti a fogait.

Na de tényleg. Mit reagáltál???? Semmiféle joga nincs ehhez!!!!!!! Főleg, h a fiad csak a lány haját húzta meg és bocsánatot is kért!

2014. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Nono! Tegyük fel a kérdést: mennyire ütötte meg? Nem mindegy, hogy lekevert egy pofont, vagy a mancsára legyintett jelzésértékűen! Nyilván más a súlya. Joga nincs, bár teszem hozzá, neked, mint az anyjának sincs jogod megütni, részletkérdés, de így van.

Persze, felmerül bennem is a kérdés: hogy fordulhatott ez elő? Hogy alakulhatott úgy, hogy meghúzza a kislány haját? És az hogy jött össze, hogy megütötte a kisfiad?

Bennem sok a kérdés, így nem alkotok véleményt. Nyilván, én nem ütném meg más gyerekét, nem is tudom, hogy reagálnék hasonló helyzetben.

2014. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!