Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig fürödhetek együtt a...

Meddig fürödhetek együtt a gyerekemmel?

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Ameddig elfértek egy kádban! Megoszlanak a vélemények.Az én férjem pl nagyon szeret fürdeni a fiammal, illetve a fiam a férjemmel.Fürdőgatyát vesz fel, hogy ne nézegesse a gyerek és akàr 1 órán át is bohóckodnak a vízben.Mivel másabb mint a strandon? Ez amióta tud ülni a kádban rendszeresen egy program.Most 2 és fél éves.
2014. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

2 éves kora után már ritkábban ültem be vele, csak ha nagyon kért, 3 éves kora után meg már teljesen elzárkóztam ez elől :) nagyon érdeklődött a fütyim után, hová lett, nekem itt volt a határ :)

férjemmel gyakran beülnek egy nagy kád vízbe, mondjuk heti 1x, mindketten élvezik, jót játszanak, mossák egymás haját, hátát... 5 éves a fiam

2014. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A strandhoz kepest nem mas, ha furdogatyaban van...Az en fiam most 3 eves.
2014. júl. 25. 15:19
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, en nokent kerdezem ezt... ferfiak kozott kicsit mas.
2014. júl. 25. 15:21
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
egyik kolléganőm kisfia 8 éves, még fürdenek együtt... számomra ez már fura. -.-
2014. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Nincs életkori határ: ameddig mindannyiótoknak kellemes, kényelmes az együtt fürdés.
2014. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
5-ös, mi a fura benne? A fürdés egy kellemes tevékenység. Buli. Amíg a kisfiú jól érzi így magát, addig mehet.
2014. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk lányunk van ugyan, de még soha nem fürödtünk együtt vele.
2014. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Súgó, neked hány éves a gyermeked?
2014. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
5,5 éves kisfiam van. Havonta 1-2x megkér, hogy fürödjek vele. Természetes módon kezeljük a meztelenséget. Én is, és az apja is mászkálunk előtte meztelenül, amikor megyünk fürdeni, vagy öltözünk. Ha fürdünk, akkor is jön-megy a fürdőszobába. Én 32 éves vagyok, már nálunk sem volt ez téma. A mai napig ha anyuméknál vagyunk, és apukám fürdik, minden gond nélkül bemegyek pisilni, vagy kezet mosni. (A WC el van rekesztve). Apukám ugyan így bejön ha én fürdök. Kisfiam anyukámat is látja meztelenül. Nem témázik rajta.
2014. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!