Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 3 éves. Meg van...

Kislányom 3 éves. Meg van nagyobbodva az orrmandulája. Mit tegyek? Az orvosunk szerint az orrmanduláját még nem nem kell kivenni.

Figyelt kérdés
Éppen külföldön nyaralunk. Folyamatosan köhög, főleg fekvő helyzetben. Orrából nem folyik semmi. Calciumot, cebiont, fenistil cseppet és lándzsás útifű szirupot adtam neki. Sinupretet is hoztam az jobb lenne Neki? Mivel tudom a köhögését csillapítani. Nem náthás, de mégis olyan mintha el lenne dugulva az orra, most is nyitott szájjal alszik és alvás közben köhög folyamstosan.
2014. aug. 16. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én lányom is így volt, neki még a hallása is elment egy időben, de gyógyszerek hatására visszatért minden így egy időre még megúsztuk a műtétet. Akkor kutakodtam a netet és tejtermékek fogyasztásával is összefüggsébe hozzák a nagy orrmandulát. Az én lényom azóta nem kap tejterméket, azt nem mondom hogy soha , de havi 1 rudi, 1 joghurt és ennyi. Azóta nincs ilyen problémánk, de ez tavasz végén volt és nem sokára jött a nyár, tehát lehet tejtermék fogyasztása mellett is jól lenne most, de nem sokára itt az ősz jönnek a kis vírusok és kíváncsi leszek, hogy mi lesz.
2014. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!