Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem veszik ki a gyerek orrmand...

Nem veszik ki a gyerek orrmanduláját?

Figyelt kérdés
A kisfiam 6 hónapja tartósan náthás,gennyes orrváladék.Megnagyobbodott orrmandula,a kivétel javasolt.Ez idáig rendben,de sok helyen olvasom,hogy,ha folyik az orra,akkor nem veszik ki?Hiszen épp ezt nem tudjuk megszüntetni.Valóban így van?
2014. máj. 6. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos amíg folyik addig nem veszik ki. Rendbe kell jönnie teljesen, mert addig nem műthető. Nálunk is megvárták,míg teljesen meggyógyult az orrfolyásból és aztán vették csak ki. Kitartás!!
2014. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát értem ,de ez most rendesen mellbe vágott.Mert nincs az a szer amivel elérnénk,hogy ne folyjon az orra.6 hónapja naponta többször is használjuk a porszi orrszit különböző orr,sőt fül cseppek.Ez nem változik.Ha adom neki,ha nem.Kedves anyák,apák segítsetek valami jó tanáccsal.
2014. máj. 6. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3 hétig voltam itthon a műtét előtt táppénzen, ebből 2 hét volt orrfolyós takonykór. A 3. héten már csak a biztonság kedvéért nem vittem közösségbe, nehogy emiatt ne műtsék meg. Egyébként nekünk az orvosunk azt mondta, hogy ha csak folyik az orra, attól még megműtik (nyilván a műtéttől várható a lényeges javulás), csak komolyabb ne legyen.
2014. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!