Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 eves gyermeked szeret...

2,5 eves gyermeked szeret kifestozni? Mennyire megy neki?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha együtt színezünk, akkor szeretnek, de egyedül nem ülnek le... Nem mondanám még rendes színezésnek, inkább csak össze- vissza firkálnak :)
2014. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 évesem nem szeret, és nem is megy neki.
2014. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2,5 évesen már nagyon szeretett kifestőzni a lányom. Akkor még általában csak egy színt használt egy képhez, és telibe színezte, de nagyon élvezte. Most 3,5 éves, és még most is imádja. Színez, fest, rajzol. Egyre ügyesebben.
2014. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2,5 évesem imád firkálgatni, rajzolgatni, de konkrétan szinezni nem tud, nem marad a vonalon belül.
2014. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik 4 éves, másik 6 egyik sem szerett kifestőzni egyáltalán, most sem szeretnek,én is utáltam gyerekkoromban. Ha jobban belegondolsz, egy marha értelmetlen bambulás az egész, a gyógypedagógusok és a gyerekpszichológusok is utálják, nem véletlenül. Nulla kreativitás, nulla fantázia, nulla önkifejezés. Persze ha ez pihenteti, akkor nyilván rendben, de maximum ennyi értelme van.
2014. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, meg van értelme. a helyes színhasználat és a kordináció, valamint a finom motorika. /ha, ez nem lenne elég/ kisfiam, most 3 és fél és most már ki tudja színezni a vonalak mentén és imádja. persze én is kifestőzök vele együtt. szerintem hasznos.
2014. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,hogy irtatok.Az en kisfiam nem nagyon rajong a rajzolasert,van neki egy nagy tablaja arra szeret ossze-vissza firkalni de a kifesto egyenlore meg nem nyerte el a tetszeset ott is csak firkalgat,kort szepen tudja rajzolni de szinezes meg nem igazan koti le,ezert kivancsi voltam hogy mas picurt mennyire erdekli de latom ez gyermektol fugg,o az aktivabb fajtahoz tartozik,jon megy egesz nap :)
2014. aug. 17. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!