Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kössek le két gyermeket?

Hogy kössek le két gyermeket?

Figyelt kérdés
Páromnál töltöm a jövő hetet és ő néha dolgozni fog én pedig egyedül maradok a kistesóival , a lány 7 éves a fiú 10. Nagyon aranyosak, nagyon szeretem őket , de semmi ötletem , hogy mit játszunk . Van valami ötletetek?
2014. aug. 16. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Nincs.
2014. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Valami tarsasjatek. A Trivial Pursuit nagyon jo, de szerintem egy sima Ki nevet a vegennel is el lehet lenni
2014. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el fognak ők játszani magukban, vagy ha kedvük van, úgyis bevonnak téged.

Én nem gondolnám, hogy neked kéne majd őket szórakoztatni, szerintem már elég nagyok, csak gondolom, hogy már önállóan eljátszanak.

De ha nagyon unatkoznak, és "rosszalkodnak", esetleg bevethetsz valami társas vagy kártyajátékot.

2014. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mozi, fagyizás, biciklizés (legalább a szabadban vannak és fizikailag is fáradnak).

A társas is jó ötlet.

2014. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha le akarod kötni őket akkor jó erős kötelet válassz. vagy esetleg szigetelő szalagot, postai ragasztót... :D


egyébként nem kell őket lekötni, majd lekötnek pk téged. tudni fogják mit szeretnének játszani, neked csak be kell kapcsolódnod ha szeretnél. de együtt is el tudnak játszani ennyi idősen :)

2014. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!