Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Curiosa krém tapasztalat 2...

Curiosa krém tapasztalat 2 évesen? Mennyire lesz szép a heg? Mennyire marad nyoma a sérülésnek?

Figyelt kérdés

Gyermekem beverte magát és felrepedt a bőre, eléggé nagy seb lett, nem csak a bőr repedt,hanem szétnyilt a seb.

Érdekelne más gyereknél is volt-e hasonló és mit használtatok hogy minél szebb legyen az eredmény.

Curiosáról olvastam jókat a neten, de inkább felnőttek, kisebb sérülésekről írnak, nem valami jó mély sebről.



2014. aug. 16. 19:59
 1/10 A kérdező kommentje:
ja természetesen látta orvos a sebet kezelték, még tapasz van rajta.
2014. aug. 16. 20:00
 2/10 anonim ***** válasza:
Sebész a contractubexet ajánlotta, szebb a sebgyógyulás.
2014. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha van bioptron lampatok, vagy tudtok kolcson kerni mindenkeppen ajanlom.
2014. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hogy oldjátok meg a bioptron lámpát egy ilyen kis gyereknél? Ő még nem tudja hogy csukva kell legyen a szeme, vagy mikor alszik? Nem ébred fel a fényre?

Bocsi a hülyeségekért, de van ilyen lámpánk és ha írtok tapasztalatokat szívesen használnám nála. Csak nem tudom hogy oldjam meg.

Meg ahoz nekem is csukva kell legyen a szemem nem? Én idáig úgy használtam, hogy becsuktam a szemem és bekapcsoltam, aztán kikapcsoltam mikor lejárt és kinyotottam a szemem, gyereknél hogy kéne?

2014. aug. 16. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Ehhez a lámpához tudomásom szerint nem kell csukva tartani a szemet, nem okoz kárt.
2014. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát majd azért utánanézek, de én úgy tudtam nem szabad belenézni a körtéjébe, mert erős fény.
2014. aug. 17. 08:20
 7/10 anonim ***** válasza:
nem kell csukva lennie a szemnek, csak az eros fenybe ne nezzen bele. Nekem ennyi idosen mar ertette, hogy ne nezzen bele. Szoktam meset kapcsolni neki, vagy konyvet adni, es kozben tartom a lampat, hogy ne susson egyenesen a szemebe. Ha belenezett, raszoltam, hogy nem szabad, nehogy fajjon a szeme, de elmagyaraztam,hogy azert lampazunk, hogy a sebe gyorsabban meggyogyuljon. Minden lampazas utan nagy dicseretet kapott, mindig szamoltuk a sipolasokat, es elore mondtam, hogy hany sipolas utan hagyjuk abba. Masodik nap mar maga kerte a lampat. Picikent a konnycsatornajat kellett lampaznom, szemorvosi tanacsra, ilyenkor letakartam a szemet, csak az eleje volt szabadon. Nem art a szemnek, csak kellemetlen az eros feny
2014. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

biztos az enyém is megérti majd előbb utóbb :) csak még nem látott ilyet és minden ami új nagyon érdekes :)

Milyen messziről tartod a lámpát, mert mikor magamon csináltam (torkom miatt) akkor én éreztem mi az ami kellemes, nagyjából karnyújtásnyi táv volt nekem.

2014. aug. 17. 11:56
 9/10 A kérdező kommentje:
jöhet még tapasztalat, ha valakinek már kellett próbálnia ezeket a krémeket milyen lett az eredmény.
2014. aug. 19. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én a kisfiamnak az arcára égési sebre Contractubexet használok. Majd idővel kiderül,jó e... És lámpázom, egy hete volt két éves. Megérti,hogy tente,mert lámpázunk és aránylag nyugton van,míg csinálom, mesét nézetek addig vele. A fénybe nem néz. Kb 10 centiről lámpázom, közelebbről nem merem. Gyorsan megszokta a lámpázást, napi kétszer 4 perc. Két sípolás....
2014. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!