Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló Anyukák, ti...

Egyedülálló Anyukák, ti hogyan dolgoztátok fel hogy külön mentetek a gyereketek Apukájától? Idővel jobb lesz minden?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Off ez engem is érdekel,éppen a válást fontolgatom.

2 gyerekem van(4 és 1,5 évesek)

2014. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehezen... 1 év kellett, mire belenyugodtam, hogy ez így van. Addig persze nem vertem a fejem minden nap a falba, de egyszerűen kellett egy év, hogy úgymond meggyászoljam az egészet.

Most már sokkal könnyebb, a gyerek is nagyobb, kialakult egy új életvitel, megszoktam. Nem mondom, hogy nem rossz néha, mert vannak rosszabb napok, de általánosságban véve azért sokkal könnyebben kezelem az egészet.

Mondjuk mi jóban vagyunk apukával, amiben tud, segít.

2014. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel,sajnos szintén válófélben :(
2014. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az attól is függ hogy ki adja be a válópert. Nálunk én akartam független lenni tőle. Alányom akkor volt 4 éves. Az első hónapok nehezek voltak de 1év után már megvolt a saját megszokott életünk.
2014. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én három éve nevelem egyedül négy és fél éves kislányomat. Nagyon sok függ attól hogy ki kezdeményezi a válást. mire én elváltam már nem voltak olyan érzelmeim és kötődésem a volt páromhoz, hogy nagyon megviseljen. a magány és az egyedüllét jobban megviseli az embert, meg higy helyt álljon gyermekénél. az idö tudod mindent begyógyít és ez erre is igaz és a gyermeked körüli teendök sokkal jobban le fognak foglalni, minthoy bánkódj! kitartás és amikor csak lehet jó kedv ez a titok szerintem:)
2014. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!