Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb ha valaki egyedülálló vagy ha kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Ha írsz akkor indokold is meg! Kíváncsi vagyok a véleményetekre. n_n
2012. jún. 29. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Én csak kapcsolatban érzem teljes embernek magam.


24/N

2012. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor hogy... Én általában kapcsolatban jobban érzem magam, nekem az jobban fekszik, mint a kalandozás, meg az egyedüllét.

De ha épp szingli vagyok, abba sem halok bele, annak is van jó oldala, de szerintem a párkapcsolatnak több.

21L

2012. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én tök jól megvagyok egyedül, de persze rengetegszer vágyom rá, h nekem is legyen valakim, aki szeret és szeretem. Általánosságban meg a kapcsolat jobb, mert akkor az emberek elégedettebbek, boldogabbak, így hát türelmesebbek is. Szóval jobb olyan emberekkel, akik kapcsolatban élnek, mint nyavalygóm, elégedetlenkedő szinglikkel.
2012. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy JÓ kapcsolat mindig jobb, mint egyedül.

De pl a legutolsó kapcsolatom elég ratyi volt, inkább jobb így most egyedül.

Velem az a baj, hogyha megszereztem valakit, utána mindig hamar megunom, pedig vágyok egy állandó kapcsolatra.

Szóval az én szavazatom: kapcsolatban.

2012. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én nagy kalandor vagyok. A kapcsolatokba csak ideig óráig érzem jól magam. Nekem nem megy az elköteleződés.
2012. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind a kettőnek megvan a jó és a rossz oldala.

Kapcsolatban van melletted vki, viszont hozzá alkalmazkodni kell, ha meg egyedül vagy, akkor azt csinálsz, amit csak akarsz, de ez azzal jár, hogy néha magányosnak érzed magad... 25N

2012. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül sem vagyok magányos, olyankor is jól érzem magam. Szeretek kapcsolatban lenni, mert fejleszti a személyiségemet. Tolerancia, kompromisszumkészség, felelősségvállalás, önmegtartóztatás, erkölcsi tartás, stb. Ezen területeken egyedül nehezebb fejlődni. És nem utolsó sorban nagyon jó, hogy szerethetek valakit meg hogy engem is szeretnek. Jó szeretve lenni, és sokat lehet tanulni a magunk jelleméről, más emberekéről is ha kapcsolatban élünk. A pozitív élmények is sokkal jobbak ha megoszthatom valakivel, valamint megtisztelő és felemelő érzés, hogy valaki feltétel nélkül bízik benned. (És most nem, nem a kutyámra gondolok:D) Meg ezt viszonozni:)
2012. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pendulum92 ***** válasza:
Előttem szólóval értek egyet :)
2012. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek megvan a maga előnye. A szingliség karrierfejlesztés szempontjából például ideális. Kapcsolatban pedig szeretve vagyunk és szeretünk.
2013. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind kettőnek meg van a maga szépsége. Ha egyedül vagy sokan vesznek körül, akkor magányosnak sem kell érezned magad, esetleg hiányozhat az intimitás. Párkapcsolatban is lehetsz magányos, ha nem a megfelelő emberrel vagy. És párkapcsolatban is lehetsz szabad, ha adtok a másiknak elég teret, s nem szabályozzátok egymást, s elfogadjátok olyannak a másikat amilyen.

Felfogás és hozzáállás kérdése az egész.

2013. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!