Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Száj afta ellen mit tegyek?...

Száj afta ellen mit tegyek? Mivel kezeljem? Mitöl jöhetett ki? se nincs megfázva se más után nem ivott

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet kapni párszáz ft-ért a patikában azt az ecsetelőt, amit a szájpenészre is szoktak adni.


Bármitől előjöhet, gyengébb immunrendszer, valami kajától, stb.


Én lányom egyszer be is lázasodott, akkora nagy aftavolt a szájában.

2014. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


előző

erre az ecsetelőre gondolok

2014. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Carbosan kenőcs is jó rá.

Nekem akkor szokott kijönni ha kicsit legyengül az immunrendszerem, icipici megfázáskor (ilyenkor nem vagyok náthás meg nincs semmi más bajom csak az afta)

2014. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekünk doki citromlé és víz egy -egy arányú keverékét javasolja ilyenkor.Tiszta gézlap vagy textilpelus,újjadra tekered majd belemártod a citromos vízbe és ledörgölöd a száját belülről de mindenhol alaposan,ezt napjába többször is csinálhatod!

Azonkívül cumit,rágókát,csörgőt mindent amit használ,szájba vesz lefertőtleníteni!

2014. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Grapefruitmag csepp is jó rám, bioboltokban, patikákban, DM-ben is kapható.
2014. aug. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!