Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok valamit afta...

Ajánlanátok valamit afta ellen? Már 4-er kapja el a kislányom másfél hónap alatt eddig a tantum verdével fújtam neki és kipróbáltuk a corsodilt is de most megint kijött. Már nem tudom mit csinljak.

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Vidd el az orvoshoz, írt receptre sárga ecsetelőt, azzal kentem, szépen elmúlt!

Cumizik, ha igen, azt főzd kii minden nap!

2012. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

felülfertőződött, nem fertőtlenítettél ki mindent!

pl. fogkefét cseréltél? ha cumizik, üvegezik akkor kifőzted a cumit? ágyneműit, alvókáját kimostad-vasaltad?


ha nem fertőtlenítesz ki mindent ami nyálas lett akkor újra és újra vissza fog jönni

2012. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

saját tapasztalat: a sárga ecsetelő nekem olyan mint a iz 1-2 hét mire elmult. (amugy ennyi idö alatt magátol is elmulik).


a cordosil nekem jo volt2-3 nap és el is mult!


nem beteg a kicsi? akkor szokott még ilyen kijönni. lehet nem tartják elég tisztán a dolgokat a bölcsi/oviban. ha más után eszik, iszik akkor jön ki.

2012. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kislányod? attól is függ.
2012. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Két éves lesz a kislányom Októberben.
2012. júl. 15. 12:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen, a doktornő mondta, hogy mindent fertőtleníteni, sterilizálni kell. A műanyag játékokat domestosba áztattam, textilek be a mosógépbe, domestossal végig kellett mosni a kis székeit, asztalát, mindent. Egy-két papírjátékot sajnos kellett dobni. El is múlt rögtön, nem fertőződött vissza innentől.
2012. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha valamilyen új bacival találkozik a szájában attól is lehet. Ha elharapja a száját annak helyén is könnyen kialakul.

Legyengült immunrendszernél ugyanúgy kijön.

Erősítsd vitaminokkal az immunrendszerét és mossatok kezet naponta többször. Állat van a közelében? Nekem gyerekkoromban sokszor volt aftám miattuk, mert nem mostam kezet utánuk egyből...

2012. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen van kutyánk de nem igazán szokott kutyázni. Mindent fertőtlenítek és meglátjuk. Fújom a tantum verdével továbbra is mert attól legalább elmúlt csak újra kijött. Ezt a doki javasolta.
2012. júl. 15. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok megint. Mi is tantum verdéztünk és jó volt, csak hát újra visszafertőződött.


Sajnos amíg az afta tart, addig a már sterilizát játékokat újból befertőzi. Én úcs csináltam, hogy kisterilizáltam mindent és a játékok nagy részét félretettem és amíg beteg volt a szája, addig csak pár játékkal játjhatott, azokat viszont naponta kellett sterilizálni. Ja, és naponta lepedőcsere is kellett. A végén már majdnem sírtam, de csak így múlt el sajnos.

2012. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ín is erre gondoltam hogy a játékok nagy részét elrakom és csak párat adok oda neki. :(
2012. júl. 15. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!