Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy mutassan meg a 10 éves...

Hogy mutassan meg a 10 éves hugomnak hogy nem ő a főnök?

Figyelt kérdés
Még csak egy 10 éves kis taknyos és játsza itt a nagylányt miközben kb egy 3 éves óvodás szintjén áll. Már a szexel foglalkozik, pasizik meg ilyesmi én 13 vagyok és még nem csinálok ilyeneket. Én 10 évesen barbiztam és nem pedig pasiztam. Folyton parancsolgat de én általában nem szoktam foglalkozni vele. Anyám meg nem tudja milyen mert ez a kis taknyos játsza előtte "anyuci kis cuki lányát" és engem hord le mindennek előtte miközben én nem csinálok sennit és anyum meg persze hisz neki. Hogy bírjam még ki vele ezt az 5 évet? Utána költözök el mert én ezzel a kis IZÉvel nem fogok tovább izélni. Utálom!

2014. aug. 21. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
" nem fogok tovább izélni " ..akkor most kinek jár (platinum XD) a fejében a szex?
2014. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha anyukád nem hiszi el, hogy miket mond, egyszer vedd fel titokban a telefonodra, és játszd le neki.
2014. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!