Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ugyan az a fiú tetszik nekem...

Ugyan az a fiú tetszik nekem és a húgomnak. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, én 14 éves vagyok most megyek gimibe (lassan 15) és a húgom Juli 1 és fél évvel fiatalabb ő 13.

a leendőbeli évfolyamtársam nagyon helyes és nagyon tetszik már elhívott randira amikor a húgom azzal állít be a szobámba hogy neki is tetszik és hogy chatelt vele és ha el merek menni vele arra a randira soha nem áll velem szóba.

szerintetek mit tegyek?? ez lenne életem első randija de amit húgom mond az tényleg úgy van és nem akarom hogy velünk is az legyen mint anyával és a nővérével (anya is ilyen természetű volt mint a húgom és 20 éve nem beszélnek egy korábbi incidens miatt.....)



#fiú #randi #lány #húg #a családban marad
2014. aug. 8. 15:29
 1/7 könyvsorozatzene05 ***** válasza:
100%
Próbáld megbeszélni a hugicáddal hogy milyen fontos ez neked meg hogy hozzád amúgy is jobban illik korban stb. Ha ez nem válik be bek kell vetni az adu-ászt: indulhat a "párt keresek a húgomnak" nevű pasimegmentő-akció. De csak a végső esetben veszekedj vele!
2014. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, a fiú téged hívott randira, nem a húgodat.

Azt meg nem tartom valószínűnek, hogy amit egy 13 éves gyerek kiejt a száján az tényleg életreszóló lesz. Max. kicsit duzzog. De azért ez a probléma később biztos elő fog még jönni, hogy neki is az a pasi kell majd aki neked.

2014. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Őt küldd el babázni te meg nézd a Violettát inkább.
2014. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a srác téged hívott randizni, nem őt. Lehet, hogy ő nem is jön be neki. Én a helyedben elmennék a sráccal randizni, a húgoddal pedig beszéld meg a dolgot, mondd el neki, hogy ez mennyire fontos neked.
2014. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
15:41 nem érzed még hogy ez mennyire nevetséges? Valamiért itt a GYK-n szokás 13-15 éves lányokat elküldeni babázni, barbizni vagy Disney-t nézni. Gondolkodjatok már el! Aki 15 évesen babázik, azzal gondok vannak. A kérdező most megy gimnáziumba. Ne akarjon senki meggyőzni hogy 8-os, 9-es korában még nem foglalkoztatta a másik nem. Nézzetek magatokba, ennyire elfelejtettétek volna a saját kamaszkorotokat? Próbáljátok már ki, hogy milyen az amikor a 13-15 évesek problémáit meghallgatjátok, és segítetek vagy tanácsot adtok ahelyett hogy legyintenétek és kisgyerekként kezelnétek? Ők már "kis felnőttek", és ennek megfelelő tiszteletet érdemelnek. Üdv: 26/N aki nem tagadja hogy 14-15 évesen neki is voltak ilyen gondjai, és nem akarja elhitetni a világgal hogy elsős gimnazista korában babázott.
2014. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mit akar a hugod egy 15 éves fiútól? Én azt mondom menj el a sráccal és ne legyen büntudatod!!
2014. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj el a fiúval:)

Téged hívott el, ergo te tetszel neki. Ezt a húgodnak is el kell fogadnia. nem csinálhatja ezt minden fiúval akit megkedvelsz hogy megpróbálja lecsapni a kezedről.

Ne legyen bűntudatod, a húgod még kislány. Esélytelen lenne annál a fiúnál, amúgy is.

2014. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!