Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves fiatok asztalnál...

2 éves fiatok asztalnál eszik, mint a kisangyal?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak az én fiam ilyen nemevős, de alig tudok belediktálni pár falatot az asztalnál. Leginkább futkos és úgy eszik vagy ami a legrosszabb - a tv előtt tömöm meg, már az evés közbeni játék sem köti le. Alacsony és vékony, próbálok (84 cm és 11,5 kg) minél többet etetni vele, de nem kér. Nasi szinte egyáltalán nincs.

Ti mit tennétek a helyemben? Amikor mi eszünk, ő is a székében ül az asztalnál, de hisztizik és dobálja az ételt.



2014. aug. 26. 08:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt,aztán kiderült,hogy vashiánya van azért nem volt étvágya.

Nézesd meg szerintem,egy vérvétel az egész!

2014. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, vettem neki vitaminkészítményt amiben sok a B vitamint, most várom a csodát - a mai ebédig még nem használt.
2014. aug. 27. 12:08
 13/14 anonim ***** válasza:

m is fog.

Legalább 3-4 hét kell mire beépül és étvágyat csinál.

adj neki vasat!

2014. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vérvétel nélkül ne adj vasat, mert bajt csinálsz, viszont egy vérvételt tényleg megér, hogy kiderüljön ha baj van.

A vitaminok is jó ötlet, bár csatlakozva az előttem szólókhoz, a türelem fog segíteni.

2014. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!