Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki: kék...

Szerintetek jól néz ki: kék farmer, fekete nejlonharisnya? És ha igen, akkor milyen cipőt vegyek fel hozzá?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 18:41
 1/4 anonim válasza:

Úgy érted, farmer sort? Akkor tornacipőt, vagy esetleg valami sportosabb fazonú balerinát (én sötétkéket, szürkét vagy feketét vennék fel).

Vagy rendes farmernadrág alá? Akkor viszont egy csini balerinacipőt :) masnisat, vagy egy visszafogottab magassarkút (sima fekete/sötétkék v. esetleg púderszínű/mentazöld) ez a stílusodtól függ. Talán egy leopárd vagy ocelotmintás cipő még :)

2014. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, rövidnadrágra gondoltam, köszönöm a választ!
2014. márc. 15. 19:08
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy ilyen típusú csizma hülyén nézne ki a fent említett összeállítással?


[link]

2014. márc. 15. 19:10
 4/4 Krisztinas Edina ***** válasza:
56%
Kék farmerel semmi probléma csak szoknya legyen ne rövid nadrág.Én is hordok farmer szoknyát fekete szürke és testszinű nejlonharisnyával.Természetesen csak magassarkú cipövel.Néha tanitani is igy járok semmi kivetni valo nincs benne.
2014. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!