Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb. milyen a napirendje egy...

Kb. milyen a napirendje egy anyukának, akinek egy 3 évese és egy újszülöttje van és nem számíthat igazából nagyszülői segítségre semmire, a párja pedig kétnaponta nincs otthon a munka miatt?

Figyelt kérdés
Mennyi idő, míg beáll a rendszer?
2010. jan. 17. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
én sajnos nem tudok még mit írni,de én is kíváncsi lennék kinek,hogy volt/van mert amikor a 2. baba született a nagy még csak 17 hós volt,de jövőre jön a 3. baba és így már fogalmam sincs mi hogyan lesz,oviba járás,főzés stb,mert nekem sincsenek se nagyszülők se más aki be ugorhatna segíteni!
2010. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nem semmi!

Izgalmas napjaid lehetnek a kicsikkel. Hogy csináltad?

2010. jan. 17. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem van egy 3 év 4 hós és egy 6 hónapos babám.(jövőre remélhetőleg jönn az öcsi is :) )Segítség szó szerint senki csak apa. Nálunk különösebb probléma nem volt ill nincs .7 órakor kelünk órára. A reggelek kicsit kaotikusak :)mikor mind kettőt öltöztetni ,etetni kell utána már nyugis a nap.Este együtt fürdenek kb 2 hónapos kora óta.Majd mind ketten mennek aludni 8 körül.(szerencsém van mert jól alszik a kicsi is)
2010. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vok Apa reggel elmegy este 6-7 körül ér haza,hétvégén itthon van.
2010. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tesóm nagyobb fia 3 éves aí kicsi 3 hós.

Reggel kelnek reggeli, majd öltöznek és irány az ovi.Aztán haza, kicsi ki az erkélyre aludni.Ez alatt tesóm elvégez.Du 4 óra irány az ovi, de addigra apa hazaér és ő megy.Szombaton is dolgozik, amikor nincs ovi.Akkor szintén reggeli.És felváltva, hol egyik hol másik.Kicsit leteszi, addig a nagyobbal. Aztán a nagyobbik van el magába (muszály).Nem egyszerű, több gyerek nem is kell neki!!!!!!

2010. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem az övék!!!

Nekem 2 hónap múlva lesz 3 éves, és ovis a nagylányom, a kicsi 1 éves. DE ITT VANNAK A NAGYSZÜLŐ AZ ALSÓ SZINTEN!

És ez a nem mindegy, mert tudnak segíteni.

Viszont néha így is nehéz velük...

2010. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy van, de tőle is meg tudok őrülni! Csajok minden elismerésem a tiétek! Na de erről szól az élet! Mindenki máshogy bírja. A gyerekek is mások! Egész nap tör, zúz, esik-kel, és semmiből nem tanul ilyen téren, de olyan okos, hogy minden színt ismer, kívülről énekel dalokat, 5-ig számol, utána keveri :) ,stb. 3 hónapja nem alszik délután (2,5 éves) de este egyedül lefekszik, és nem cumizott, nem cumisüvegezett, amikor megkértem, hogy ne szopjon tovább (1,5 évesen) mert fáj, utána azt mondta, neki többet nem kell mert nagyfiú. De azt kell kibírni, amikor hiába mondasz akármit, mintha ott sem lennél. Sok szerencsét a sokadik babátokhoz! Puszi mindenkinek!
2010. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!