Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 3 éves fiam úgy sírt amikor...

A 3 éves fiam úgy sírt amikor otthagytam az oviba 2. nap pedig járt bölcsibe és azt szerette. Ti hogy vészeltétek át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Meddig fog még sírni, amikor otthagyom?

2014. szept. 2. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

őszintén?

Most özépsős és sírva mentünk tegnap is meg ma is!

Pedig ő is 0

2014. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

folytatom

pedig ő is volt bölcsis is.!

Kiscsoportba is sokszor mentünk sírva!

2014. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én lányom is volt bölcsis. Múlthéten volt a beszoktatás. Szerdától már ott hagytam délelőttre. Minden oké volt tegnap is.. erre ma toporzékolt és vissza akart jönni hozzám, hogy haza vigyem.. (itthon vagyok a pár hónapos húgával).

Eltelt fél óra és hívott a szomszéd asszonyom (óvoda vezető), hogy 2 perc múlva már semmi baja nem volt, amint meglátta a Bogyó és Babóca könyvet. Leült és elkezdte nézegetni/"olvasgatni".


Én kb. 1 hónapra számítok, amíg ilyen érzékenyen fog reagálni a dolgokra.

2014. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 éves kislányom tegnap kezdte az iskola élökészitöt, olyan büszkén, akkora vigyorral ment ma reggel is a suliba :D a kocsiban is elmondja vagy 3szor, hogy itt van az ö iskolája :D hál istennek nem volt semmi probléma, annak idején mikor bölcsödébe, ovodába..nem tudom mi a magyar megfelelöje, szoval mikor 14 honaposan ment oda, akkor kicsit lebiggyesztette a száját, de egy hét után már oda is mosolyogva ment...söt alig birtam "hazacsalogatni"
2014. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nálunk nem is volt beszoktatás, elsö nap, mikor 14 honapos volt, akkor maradhattam 2 orahosszát az oviban (bölcsiben).
2014. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szörnyű volt ahogy sírt és átkarolta a lábam. Szegénykém.
2014. szept. 2. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!