Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit eszik ( mennyiség re)...

Mennyit eszik ( mennyiség re) egy nap, a 2 eves kisfiatok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2 éves és 3 hónapos a fiam. Itthon keveset eszik, a családi napköziben viszont az egyik legjobb étvágyú gyerek. Itthon reggel iszik 2 dl kakaót és eszik pár szem kukit (jó esetben). Délben eszik pár kanál levest és valamennyi másodikat, attól függ milyen kedve van. Uzsonnára egy túrórudit, vacsorára fél szelet kenyeret egy kis tejjel. A csanában ennél jóval többet eszik, szóval engem szívat itthon. Már nem idegesít, eszik amennyit akar. Azt hozzátenném, hogy emellett 2 évesen volt 15,5 kg és 93 cm, úgyhogy nem aggódom :)
2014. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2 éves 2 hónapos a kisfiam, rettentő rossz evő. Reggelire kb 150-180 gr sinemil gyümölccsel, ha nagyon rossz a nap, akkor csak háztartási kekszet eszik egész nap, vacsorára sinemil (annyi mint reggel) vagy 1/2 szelet vajas pirítós. Ha jónak mondható a nap akkor pl kiegészül egy csirke szárnnyal es 3 evőkanál krumplival (ezt az egy főtt ételt eszi meg) és egy fél barackkal, de ilyen napunk egy hónapban max 3-szor van. Csak vizet iszik, tehát még azt sem mondhatom, hogy eltelítődik a cukros innivalóval. 10 kg es kb 90 cm. Az orvosok nem tudnak bele mit kezdeni. Egyébként tejallergiás.
2014. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem , szóval ha a fiam reggelire meg eszik egy szelet (kg-os kenyér )kenyeret máj kremel plusz egy virsli , délben 2 dl leves ami szinte csak tészta , du . alvás után par Kanál főtt étel ( pl. ma tejszínes sonkás tészta ) , egy két fürt szőlő , vacsira pedig az egy par virsli meg le megy (kenyér nélkül ) akkor ő jó evő ? kenyeret egy ideje nem akarja meg enni Max máj krém el , Sem vajjal Sem sajttal a lekvár sem kell neki . Ő 2 eves es 1 hónapos 14,5 kg es 95 cm .
2014. szept. 9. 13:38
 4/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Összességében nem rossz evő a fiad. 1 szelet májkrémes kenyér reggel+ virsli? Jó is lenne...

Szerintem az ebéd nála sem az igazi, így hogy csak levest eszik és az uzsonna a befejezése az ebédnek gyakorlatilag.

A vacsorával nincs gond, egyébként a fiam virsliből akár 2 párat is be tud nyomni kenyér nélkül, azt nagyon szereti, de mindennap azért nem adhatok neki azt. Felvágottat, sajtot nem hajlandó enni.

2014. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen ez a baj , hogy nem eszik ebedet normálisan , krumplit semmilyen formában , rizs tészta ha tejszínes szószos akkor egy kevés le megy . de főleg csak a virsli meg egy fajta felvágott , gyümi csak szőlő eper málna , alma es a többiek NEM ! Zölseget rendesen kiköpi ( mindet ) - borsó , káposzta , spenót ...stb semmilyen formában , (a levesbe reszelek kevés repat azt nem veszi észre ) . Inni csak vizet iszik , nem kell neki más .... Felek hogy ez így hosszú tavon kevés lesz . Bar a súlya jó
2014. szept. 9. 14:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Újra első vagyok. Az én fiam 1 éves kora óta nem hajlandó gyümölcsöt enni. Semmilyen gyümölcsöt, sem nyersen sem más formában. Zöldséget nyersen nem eszi, más formában igen. Nem kell a joghurt, a krémtúró (régen imádta) Én már nem idegesítem magam, megtömni nem tudom, kap vitamint, aztán majd alakul ez. Mint írtam nagy és erős gyerek, rengeteg energiával, úgyhogy nem aggódom.
2014. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen vitamint kap ? az enyém nek nem adok ( adtam ) semmilyet eddig ....
2014. szept. 9. 14:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Cebion Multivitamint és FlavoKids immunerősítőt (mint írtam csanás szóval a közösségbe kerülés miatt immunerősítőt is kap).
2014. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ki fogom próbálni . Es a többi választ is köszi kicsit meg nyugodtam .
2014. szept. 9. 14:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj h kisfiad ebédre nem eszik rengeteget, mivel reggel és este meg sokat eszik. Nem ehet mindig sokat.

Kislányom ha pl. reggelizik akkor sokat ebédel és fordítva.

Vagy ha sokat ebédel akkor kevesebbet vacsorázik. Így megy ez.

A leírtak alapján nem eszik keveset a fiad.

2014. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!