Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kezelik úgy a kisgyermek...

Miért kezelik úgy a kisgyermekeket mint a "felnőtteket"?

Figyelt kérdés
Azt látom , manapság nagyon sokat várnak el egy mondjuk 3 éves kisgyermektől.
2014. szept. 13. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Mire gondolsz? Bevallom, nem értek a gyerekekhez, nem tudom, mi várható el egy háromévestől és mi nem. Max. annyit várok el, hogy nyilvános helyen ne ordítozzon és ne "garázdálkodjon", de ezt is inkább a szüleitől várom el, mert nekik kell tudniuk kezelni és szocializálni a gyereket elsősorban.
2014. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom mire gondolsz, nem láttam még sose felnőttként kezelt 3 évest.
2014. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben?
2014. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írj példát.
2014. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A rokoni társaságban láttam, hogy a kislány kikönyörgött egy hörcsögöt és ugye ő még nem tudja , hogy kell 'nevelni' és gyömöszöli. Erre szegény kislányt ordítják le , hogy milyen kis buta , hogy nem tudja hogy kell bánni vele...
2014. szept. 13. 20:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Jelen esetben találkoztál egy felelőtlen szülővel, aki nem tud a gyerekének nemet mondani, attól még nem úgy kezeli mint egy felnőttet, sőt.
2014. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Én épp az ellenkezőjét látom. 3 évesen még etetik őket, pelenkásak, babakocsiban tolja anyuka, mint egy babát, és sápítoznak, hogy oviban milyen nagyok az elvárások.
2014. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Azért egy 3 éves már nem hülye. Szülei biztos elmondták, hogy ne bántsa és ez számon is kérhető rajta.
2014. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Ebben a világban az az egy óriási szerencse, hogy vannak ilyen tökéletes gyereket nevelő tökéletes szülők is, mint a kedves 7. válaszoló :D.

Hová jutna a világ csupa ilyen "buta" 3 évessel aki még pelenkát hord és etetik :D!

2014. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerencsére a legtöbb hároméves már eszik magától, csak a húst kell felvágni nekik, sőt szobatiszta is, legalábbis a mi környezetünkben 10ből 9. Lehet ők a csodagyerekek?
2014. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!