Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek is különbek a...

Szerintetek is különbek a mostani gyerekek, mint a régebbiek?

Figyelt kérdés
A kristálygyerek, csillaggyerek és egyéb hülyeségekre gondolok… Valóban okosabbak, jobbak a mai gyerekek? Én sajnos egyre többet tapasztalok, ami inkább ennek az ellenkezőjét mutatja.

#kristálygyerek #csillaggyerek
2014. szept. 13. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Hat szerintem egyältalän nem különbek.
2014. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem.
2014. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem, csak mivel fejlettebb korba születnek, ezért hamarabb tanulnak meg olyan dolgokat, amelyek a szüleik korában nem feltétlenül voltak természetesek, magától értetődőek. Lehetnek ezek a technikai vívmányok, vagy egyszerű tények, amelyeknek tudatában már könnyebben élhetik az életüket. A viselkedés, az életszemlélet pedig a neveltetéstől függ elsősorban.
2014. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem különbek, egyszerűen csak fejlettebbek, mert az idő ezt követelte meg. Hamarabb tanulnak meg mindent, mert erre a pörgésre van szükség. Sajnos ez nem az intelligenciahányadosukon mutatkozik meg . Inkább csak gyorsabbak a folyamatok és nem kifinomultabbak.
2014. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a kristálygyerek meg csillaggyerek?
2014. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem jobbak és nem rosszabbak, mint az előző generációk. Kicsit talán mások, mert mások a körülmények, más képességere van szükség pici koruktól, de a gyerek az minden körülmények között gyerek marad.

A kristálygyerek, indigógyerek stb. épp olyan hülyeség, mint az, hogy régen minden gyerek tisztelettudó és engedelmes volt, egyiknek sincs semmi alapja.

2014. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
62%

Én különb vagyok


egy indigó gyerek...ja az nincs a felsorolásban akkor Pikácsú téged választalak..ja nem...a csillag gyereket választanám Vágó úr

2014. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
20%

Amúgy azzal egyetértek, hogy egyre több a selejt régen legalább az emberek értettek valamihez, ma meg kijár 3 iskolát oszt olyan h*lye mint a s*gg és minde mellet még semmire se jó, még könyvtámasznak se


22/F

2014. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nem hiném hogy különbek .ma is és régen is voltak butábak ma is vanak réggen is voltak okos gyerekek,ma is vanak.
2014. szept. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Most olvastam el, hogy mi is ez. Konkrétan a hiperaktív gyerekeket hívják így :D. Szerintük különlegesek, mások szerint nehezen kezelhetők....
2014. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!