Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Testvérfellépő! De melyiket?...

Testvérfellépő! De melyiket? Folyt.

Figyelt kérdés

2 éves lesz a kislányom mikor jön kistesó.Nem tudom melyik megoldás lenne a megfelelő.

1. Van a testvérkocsi: nem hiszem hogy kihasználnánk, amúgy már van 4 babakocsink, nem kell még egy!

2. sima testvér fellépő: ha elfárad séta közben állni sem lesz kedve.

3.testvér fellépő amire ülni is lehet: Félek hogy elalszik.Amint kimozdulunk a levegőre még úgy hogy nem álmos elalszik.Akkor mit csinálok vele?

4. testvérülés: csak 15kg-ig bírja és iszonyat drága.

Akkor most?Tapasztalatokat várok!


2010. jan. 19. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Mintha magamat olvasnám. 21 hó lesz köztük, és lányommal gond, hogy nem sétál szépen, mindig visszafele, illetve a szélrózsa minden irányába megy, csak arra nem, amerre kéne...

Elkeserített, hogy használtan is a legolcsóbb testvérfellépő 6,000 ft, majd leültem. Az ülős változat meg 15,000 ft. Én mondjuk tuti azt vennék, de nem adok érte 15,000 ftot...

2010. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia .

Az én lányom 2,5 volt mikor jött a kis tesó .Nekünk sima fellépőnk van, ha nagyon nincs kedve állni akkor leül rá keresztbe.Ez nem sokszor fordult még elő :D.De mint írtad a lányod mindig elalszik akkor talán jobban jársz (anyagilag nem )egy ikerbabakocsival. Még egy évet biztos használjátok , ha esetleg jön még egy kis tesó tovább is.:)


Viszont ha bekészítesz egy hordozó kendőt a kocsi aljába akkor még a "nagy" lány alszik a kicsit tudod vinni benne. (feltéve ha nem mozeskosarad ,baby hordozod van)Ez a macerásabb. :D

2010. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is sajnáltam a fellépőre a pénzt :s


17 hónap van köztük

nekünk már szépen sétált a nagyobbik, szeretett is menni, de ha úgy alakult, akkor a kicsit áttettem a kenguruba és a nagy ült be a kocsiba. nem sokszor fordult elő.


amúgy nekünk egy nagyon fapados, kb 5-6 éves kocsink van, ennek olyan stramm a kupolája, hogy menetirányú haladásnál simán fel tudtam ültetni úgy, hogy a tolókarba kapaszkodott és a kupola váza tartotta őt - bár erre is ritkán került sor...

2010. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 év van a gyerekek között.

1.Én attól féltem, hogy majd össze-vissza fog rohangálni és nem érem utol. Nem így lett, tök aranyosan jön azóta velünk.

2.Féltékeny lesz és majd ő akar a babakocsiba ülni. Ezt 2x játszotta el, de én vittem kengurut így megoldódott. Utána meg már nem is akart beleülni.

3.Nem fogunk tudni haladni, csak csigatempóban. Megoldás: motor

Nálunk a bealvás nem volt téma, de szerintem próbáld meg a kenguruzást a kicsivel vagy a motorozást a naggyal. A motoron csak nem alszik el :)

2010. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

18 hónap van a gyerekek között. Mivel a nagy szeret(ett) sétálni, meg ugye ott a motor mi nem vettünk semmilyet. Mekkora hiba volt! Kész rémálom a kimozdulás! Nem elég, hogy ebben az időben kb. 40 perc, mire összekapom mindkét gyereket, gyakorlatilag nem tudunk sehova menni,mert a nagy nem akar a saját lábán közlekedni. Mi is úgy csináljuk, hogy a kupola tövébe, a tolókarra ültetem a nagyot, de egyrészt nagyon hátul van a súly, másrészt hamar tönkre fog menni a kocsi.

Mi arra jutottunk, hogy valószínű testvérkocsit veszünk.

Testvérfellépő: nem tudom tolni a babakocsit, ha a gyerek a lábam között áll

Oldalülés: 40eFt körül van, annyiért már veszek testvérkocsit.


Egy anyukától hallottam, hogy állítólag van olyan cucc, amivel két különböző babakocsit össze lehet rögzíteni, már keresgélem, ha találok, szólok.

2010. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még mindig nem tudom mi legyen.

Nem ül rá a motorra.Nem szereti.Csodálkozom is rajta mert szeretik a gyerekek.

Várok még további válaszokat!illetve fejlemányeket.

2010. jan. 20. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy oldódott meg? Hasonló mederben járok, csak évekkel később...:)
2012. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!