Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermekednek...

2 év körüli gyermekednek milyen téli lábbelit veszel?

Figyelt kérdés

Vagy milyen volt neki?Bakancs,csizma,hótaposó?Esetleg kép,link is jöhet.Első baba és fogalmam sincs milyen téli lábbeli lenne neki a legjobb,legkényelmesebb.Az ár nem számít.

Köszönöm a válaszokat.


2014. szept. 18. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hótaposó és egy bundás bakancs.
2014. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bakancsot biztos. Tavaly ilyesmit vettem.



[link]

2014. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
bundás bakancsot vettem
2014. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly ezt a márkát (nagyjából ilyen is volt a bakancs) vettük az akkor 1,5 éves lányomnak.

Nem ázott be, meleg volt a lába, jól tartotta, nem izzadt bele. Elégedettek voltunk vele.

[link]

2014. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Mi ilyet vettünk/veszünk idén is a kislányomnak,sokszor van 1 cipő + 1 szandál akció! :-)

Amit az előző linkelt,az is nagyon jó,olyat is használtunk! :-)

2014. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

jajj a link kimaradt 5-ös voltam

[link]

2014. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nagyon hasznosak voltak!! :)
2014. szept. 18. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Most 18 hónapos a kisfiam, én úgy gondoltam hogy veszünk neki egy bundás bakancsot és egy hótaposót is. A hótaposó jó lesz kint játszani, esetleg boltba járni benne, a bakancs pedig jó lesz ha megyünk vásárolgatni vagy ide-oda (be a városba stb...).

2014. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bundás bakancsot veszek neki. Nálam egy a lényeg, hogy cizpáros legyen, mert sem a fűzősbe, sem a tépőzárasba nem tudom a fiam lábát belekínozni. Tavaly szerencsére találtam olyat, remélem idén is fogok.
2014. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!