Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki Barbie tortát készített...

Aki Barbie tortát készített már kislányának, új babát tett bele?

Figyelt kérdés
Szeretnék szülinapjára a lányomnak ilyen tortát, de Barbi és hasonló babát nem akarok emiatt venni, mert van már pár és azokkal sem játszik olyan hű de sokat. Egyik meglévőt tenném bele, itt úgysem az a lényeg hogy babát kap nem? Vagy úgy már nem az igazi?
2014. szept. 25. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ez a te döntésed,hogy új babát raksz bele vagy sem, de előtte alaposan tisztítsd le, forrald ki ha olyan az anyaga, és amelyik része a tortában lesz azt amugyis folpackkal szokták betekerni így nem érintkezik a tortábal!
2014. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Én újat tettem, mert az is ajándék volt, de a ti esetetekben ennek szerintem semmi jelentősége. Én beletenném a már meglévő babát.
2014. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Én csak azért vettem bele új Barbie-t, mert sellőt szeretett volna, mert még nem volt neki.

Úgyhogy a tortában volt az ajándék.

Szerintem úgy is igazi az a torta, ha egy régi baba van benne. Csinálj a babának egy frizurát és kész. :)

2014. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Az első válasz mért nem hasznos??
2014. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én mindenkinek zöldet nyomtam :-)
2014. szept. 25. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!