Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon jó és főleg megbízható...

Nagyon jó és főleg megbízható csontkovácsot keresek, aki gyerekekkel is foglalkozik, Budapesten. Tapasztalattal rendelkezők, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Gyógytornász tanácsára mennénk, nyaki merevség, ropogás miatt. Nagyon tartok az egésztől, mivel a nyakáról van szó... a hideg ráz, ha rágondolok. Csak nagyon jó szakemberhez lennék hajlandó menni, oda is csak úgy, hogy először én megyek hozzá, és ha tényleg ügyes, akkor mehet a gyerek.

Segítsetek légyszi, de csak ha első kézből van infótok!



2014. szept. 29. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Dorn terapeutát keresnék a helyedben.
2014. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért, mert a lányomnak egyik problémája sincsen a Dorn-tarápia javallatai közül
2014. szept. 29. 10:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyaki merevség és ropogás ide tartozik. De elsősorban azért javasoltam, mert jóval biztonságosabb módszer, mivel csak mozgó ízületet kezel.
2014. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Javallott

gerincfájdalmak,-panaszok esetén

nem akut gerincsérv

lumbágó

Ischiasz

Scheuermann betegség

ízületi artrózis

reumatikus megbetegedések

spondylosis, spondilarthrosis

gerincferdülés

teniszkönyök


[link]


De azért köszi

2014. szept. 29. 10:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm. :) Magam is Dorn-terapeuta vagyok, és ezzel kezelném először a gyerekem, ezért írtam. Nagyon sok házi praktikát is tudnak ajánlani pl. nyaki merevség esetére.

Úgy látom, nem volt a javallatok között pl. a fülfájás, de attól én már kezeltem sikeresen nyaki csigolya korrekcióval.

Mindegy, akkor hátha ír vki még konkrétan csontkovácsot.

2014. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csontkovácshoz nem vinném a gyerekem. Inkább manuál terapeutához. Aki rögchen lelet után dolgozik. Ráadásul ott gyógytornász vagy orvos foglaljozna a gyerekkel. A csontkovács ``vakon`` dolgozik.
2014. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Végül is mondsz valamit. Bennem is elég erős az ellenérzés azzal szemben, hogy a gyerekem nyakát tekergesse valaki. Szerintem meg fogom kérdezni a háziorvos, van-e valamileny kanonizált módja a probléma megszüntetésének.
2014. szept. 29. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, kérlek! Nekem még soha semmi okosat nem mondott a házi orvos. :)
2014. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nekünk nagyon jó a gyerekorvosunk, én adok a véleményére. Meg fogom írni, hogy mit mondott!
2014. szept. 29. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én Dr. Kulcsár Gábort javaslom, a kisfiamat ő tette rendbe!! WWW.csontmester.hu
2014. szept. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!