Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ideje gondolkodom, hogy...

Egy ideje gondolkodom, hogy nyáron kimegyek Angliába (főleg London és környéke) 3 hónapos nyári "diákmunkára". Hogyan kezdjek neki? Tudtok ajánlani MEGBÍZHATÓ kiközvetítő céget? Tapasztalattal rendelkezők véleményére számítok!

Figyelt kérdés

Semmiképp sem au pairkedésre gondoltam, hanem inkább pincér, pultos kávézóban stb.

Angol szakos első éves vagyok, tehát erős középfokúm van, de nyárra az is lehet, hogy meglesz a felsőfokú is.



#London #nyári időszakos munka
2014. febr. 25. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor a kerdesek:

- fiu vagy, vagy lany?

- hany eves?

- milyen munkatapasztalatod van?


Amugy mar volt egy ilyen kerdes, akkor is irtuk paran, hogy par honapra nem eri nagyon meg a szallas miatt eleg nagy kezdotoke kell, ketlem hogy rendelkezel min. 1000 font (videk) vagy min. 1500 font (London) kezdotokevel, foleg, hogy eleg eros most a font (juhee a kint dolgozoknak, nekem is, de ez nagy ervagas azoknak, akik most akarnak kijonni) ja, es arrol nem is beszeltunk, hogy kijossz, es nem lesz kapasbol munkad, na aztan meg az elso fizetesig is varni kell - heti fizetes csak a jobb helyeken van. A leggyakoribb a havi fizetes itt is.

2014. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!